İzmir Havalimanı Alaçatı Transfer En Uygun Fiyata

Son yıllarda popüler hale gelen bir tatil lokasyonu olan Alaçatı’yı ziyaret etmek istediğinizde, farklı ulaşım alternatifleriniz vardır. Uçağınız havaalanına indikten sonra Alaçatı’ya ulaşmak için bu farklı alternatiflerden birini seçmelisiniz. İzmir Havalimanı Alaçatı ulaşım için Havaş servislerini kullanabilir ya da belediye otobüsü ile otogara ulaştıktan sonra Alaçatı minibüslerine binebilirsiniz. Tabii bu ulaşım yollarını tercih etmeniz halinde bekleme sürelerini ve valizlerinizle oradan oraya aktarma yapmayı da göze almanız gerekir. Aynı zamanda bu ulaşım araçları, sizi otelinizin kapısına kadar götürmez. Belirli bir yere kadar gittikten sonra ulaşım aracından inmek; indiğiniz yerden yürümek ya da farklı bir vasıtaya binmek zorunda kalırsınız.

İzmir Havalimanı Alaçatı transfer hizmeti ile bu zahmetlerin hiçbirine katlanmanıza gerek kalmadan otelinize ulaşabilir ve hemen dinlenmeye başlayarak yol yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Ayrıcalıklı hizmetimizden iş seyahatleriniz için de yararlanabilirsiniz. Önemli bir iş görüşmesi, toplantı, konferans ve kongre için belirli bir tarihte ve saatte Alaçatı’ya ulaşmanız gerekiyorsa, vakit kaybetmeden rezervasyonuzu yaptırmalısınız. Bu gibi durumlarda farklı bir ulaşım aracı seçmek, geç kalmanıza ve işlerinizin aksamasına sebep olabilir.

İzmir Havalimanı Transfer yazımızı mutlaka inceleyip Alaçatı hakkında bilgi için bu yazımızdaki aşağıdaki bölümden devam edin.

Alaçatı Hakkında Bilgi

Alaçatı, İzmir Çeşme’ye bağlı bir beldedir. Bu belde, son yıllarda yel değirmenleri ve adeta bu dünyaya ait olmayacak kadar güzel sokakları, evleri ile insanlarda merak uyandırmaktadır. Beldeye olan talebin artmasında, dünyanın sayılı rüzgâr sörfü alanlarından biri olması da etkilidir. Rüzgârlı yapısı nedeniyle havası ve deniz suyu da çok sıcak değildir. Siz de çok sıcak havalardan hoşlanmıyorsanız, Alaçatı’yı tercih edebilirsiniz.

Bölge koruma altında olduğundan çok büyük otelleri burada göremezsiniz. Şehrin dokusuna uygun butik otellerde ve pansiyonlarda keyifli birkaç gün geçirerek yörenin lezzetli yemeklerini deneyebilir, alışveriş yapabilir ve kendinizi serin sulara bırakabilirsiniz. Alaçatı, fotoğraf çekinmeyi sevenler için de eşsiz bir yerdir. Gün batımında, doğumunda, yel değirmenlerinin arasında; harika kareler yakalayarak bunu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İzmir Alaçatı Transfer

İzmir Alaçatı Transfer Uygun Fiyata

İzmir Havalimanı’ndan Alaçatı Arası Kaç Km? Nasıl Gidilir?

İzmir Havalimanı Alaçatı Transfer Ayrıcalıkları

İzmir Havaalanı Alaçatı transfer hizmetinin size sunduğu birçok ayrıcalık vardır. Bunların başında zaman kaybını önlemesi gelir. Uçağınız İzmir’e iner inmez sizi bekleyen şoförümüze ulaşarak otelinize doğru yola koyulabilirsiniz. Şoförümüz, sizi çıkış kapısında firma isminin yazılı olduğu pankart ile bekler. Bu süreçte araç güvenliği ile ilgili bir endişe taşımanıza gerek yoktur. Bakım ve onarım anlamında gerekli tüm işlemleri görmüş son model araçlarda, herhangi bir arıza meydana gelmez.

Araç seçiminizi kişi sayınıza göre yapabilirsiniz. Lüks binek araçlar ile maksimum 4 kişi bir arada seyahat edebilir. Daha fazla yolcu için Mercedes Vito tipi araçlarımız hizmetinizdedir. Bu araçlar da en fazla 6 kişi alır. Çok kalabalık gruplara ise Mercedes Sprinter araçlarla hizmet verilir.

İzmir Havalimanı Alaçatı Transfer Şoför Kadrosu

Bir kişi her ne kadar çok deneyimli ve profesyonel olsa da yolcu taşımacılığında çalışması için yasalarda belirtilen bazı kriterleri taşıması gerekir. İzmir Havalimanı Alaçatı transfer hizmetinde görev alan ekip arkadaşlarımız, bu noktada gereken bütün şartları sağlamaktadır. Bunun yanı sıra trafik deneyimi ve profesyonel şoförlük deneyimi de bulunan ekip arkadaşlarımız sayesinde İzmir Alaçatı ulaşım sürecini güvenli bir şekilde atlatabilirsiniz.

Şoförlerimiz, yolcuların havaalanına indiği andan itibaren ihtiyaçları olan her konuda gereken desteği sağlar. Engelli yolcuların rahatsızlıklarından kaynaklı doğabilecek özel ihtiyaçlarının karşılanması ve kalabalık grupların güvenli şekilde araca ulaştırılması gibi detaylarla birebir ilgilenen şoförümüz sayesinde kısa sürede aracınızın konforunu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Tatiliniz Bittiğinde de İzmir Havalimanı Alaçatı Transfer

İzmir Havalimanı Alaçatı transfer hizmetinden tatilinizi bitirdiğinizde de yararlanabilirsiniz. Beldeden ne zaman ayrılacağınız kesinleştiğinde, hemen rezervasyonunuzu yaptırarak, uçuş saatiniz gelmeden havalimanına varabilirsiniz. Bu noktada uçağınızın saati önemli değildir. Şoförümüz sizi istediğiniz saatte otelinizden alır ve bu keyifli tatilinizin son durağı olan Adnan Menderes Havalimanı’na ulaştırır.

İzmir Havalimanı Alaçatı Transfer Fiyatları

İzmir Havalimanı Alaçatı transfer fiyatları; araç tipi, yolcu sayısı gibi farklı detaylara göre değişiklik gösterir. Mytransfer’in uygun fiyat avantajlarından yararlanarak çok yüksek bedeller ödemeden konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Mytransfer ayrıcalığından yararlanmak ve istediğiniz tarihte istediğiniz araçla hizmet alabilmek için siz de hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Transfer fiyatlarımızı incelemek için hemen https://mytransfer.com.tr/transfer-fiyat-listesi/ bağlantısına tıklayın.

 

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

REZERVASYON YAP
0850 840 33 11

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin:

Tüm Yazılar