İzmir’ in en güzel beldelerinden biri olan Şirince yılın her mevsimi yerli ve yabancı turist ağırlamaya devam ediyor. Yerli ve yabancı turistlerin İzmir Havaalanı Şirince arasındaki transfer ve ulaşım hizmetlerimizi sedan, vip araçlar, minibüs ve büyük gruplar için otobüsler ile sunmaktayız. Firmamızdan yapacağınız ön rezervasyon ile sizleri İzmir Adnan Menderes Havalimanında iç hatlar yada dış hatlar çıkış kapısında karşılıyor ve seçtiğiniz araç ile izmir şirince transfer servisimizi başlatıyoruz. Tüm araçlarımız yeni model ve donanımlı olup, şoförlerimiz ise eğitimli ve deneyimlidir. Yolculuğunuzda güven ve konforu ön planda tutuyor ve en iyi şekilde izmir şirince ulaşım hizmetini tamamlıyoruz. Şirince transfer servisimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınız.

7/24 Rezervasyon : 0850 840 33 11

izmir şirince transfer

Şirince’yi Ziyaret Edecekler İçin

İzmir’in güzide beldelerinden Şirince denizin etkilediği yumuşak iklimi sayesinde hemen her mevsim ziyaret edilebilen turistik bir kasabadır. Yerli yabancı demeden her yaz ve baharda on binleri ağırlayan belde özellikle 2012 senesinde kıyametten koruyacağı iddiası ile binlerce kişi tarafından ziyaret edilmiş ve bir nevi keşfedilmiştir. O günden beri giderek daha fazla turist çeken Şirince kafa dinlemek isteyen arkadaş grupları, aileler ve geziler için mükemmel bir alan haline gelmiştir. Butik otellerin ağırlıkta olduğu bu sevimli bölge İzmir merkeze 80 kilometre uzaklıktadır. En uydun izmir şirince transfer imkanları ise profesyonel şirketlerce sunulmaktadır.

Özellikle İzmir ili dışından İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na gelerek Şirince’ye ulaşmak isteyenler izmir şirince transfer araçlarından istediklerini seçerek yolculuklarını çok daha konforlu ve hızlı hale getirebilirler. Ulaşım hizmetlerinin verildiği sedan, VIP araçlar, minibüs ve hatta büyük gruplar için otobüsler her türlü ihtiyacı karşılayabilecek niteliktedir. Deneyimli ve eğitimli özel şoförlerin tahsis edildiği araçlar son model ve bakımlı olduklarından yolculuk her hangi bir araç ile olandan çok daha güvenli hale gelmektedir. Müşteri temsilcileri aracılığı ile her gün günün her saati yapılabilen rezervasyonlar uygun aracın ayrılmasını ve havalimanında yolcuları beklemesini sağlayacaktır. Benzer bir şekilde kişiler dönüş yolculuğu için de transfer hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Transfer hizmetleri sayesinde tatil yola çıktığınız an başlamaktadır.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

REZERVASYON YAP
0850 840 33 11

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin:

Tüm Yazılar