Antalya havalimanı transfer uygun (ekonomik) fiyatlara hizmet sunar. Doğru yere geldiniz. Türkiye’nin tatil merkezi Antalya Havalimanına geliş ve gidişlerinizde transfer hizmetlerinden faydalanarak, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Transfer hizmetleri her zaman yüksek kalitede ve konforlu araçlarla sunulmaktadır.

Antalya havalimanı transfer hizmetlerinin diğer ulaşım seçeneklerine göre birçok avantaj sunduğunu görebilirsiniz. Transfer hizmetlerinde çalışan deneyimli sürücüler, son model araçlarla yolculuk sırasında sizleri en güvenli şekilde istediğiniz yere ulaştıracaktır.

Antalya havalimanı ile transfer noktası arasındaki yolculuk boyunca tüm trafik kurallarına ve hız limitlerine uyulacak, hizmetlerin yüksek kalitesi sunulması sağlanacaktır. Antalya seyahatleri öncesinde transfer hizmetleri için rezervasyon yapılabiliyor, yolcu sayısına ve tercihe göre araç türü seçimi yapılabiliyor.

Antalya Hakkında

Antalya havalimanı, şehir merkezine 4 km uzaklıkta ve şehrin kuzey doğusunda yer alıyor. D400 karayolu ile şehir merkezine bağlanıyor. Havalimanı ile şehir merkezi ya da tatil yapacağınız otel arası ulaşımlar için transfer hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Ulaşım için toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz.

Ancak uçaktan indikten sonra zaman kaybetmemek ve istediğiniz yere özel şoförlerin sizi en güvenli şekilde ulaştırmasını istiyorsanız, Antalya’ya gelmeden önce ya da uçaktan indikten sonra transfer hizmetleri için görüşmeler yapabilir, istediğiniz araç türünü seçebilirsiniz.

Antalya havalimanı yılın her günü dünyanın birçok noktasından binlerce yolcunun geldiği yerdir. Tatilinize en iyi şekilde başlamak için havalimanı transfer hizmetlerini değerlendirmeniz ve konforlu yolculuklar yapmanız önemlidir.

Antalya’ya gelmeden Antalya hakkında detaylı bilgi edinmek ister misiniz? O halde hemen tıklayın!

Antalya Transfer Hizmeti

Antalya havalimanı transfer hizmetleri lüks, konforlu ve modern araç seçenekleri ile sunuluyor. Her yolcu, beraberinde bulunan kişi sayısına göre otomobil ya da büyük araç türleri arasından seçim yapabiliyor.

Antalya havalimanına uçuş yapacaksanız, seyahatiniz boyunca kullanabileceğiniz araç kiralama işlemlerini yapabilirsiniz. Ya da havalimanından otelinize, dönüşte de otelinizden havalimanına ulaşım için transfer hizmetleri veriliyor. Önceden yapacağınız rezervasyonlar, uçaktan indiğinizde aracınızın şoförü ile birlikte havalimanı çıkış kapısında sizi beklemesini sağlayacaktır.

Dönüşlerde de otelinizden tam zamanında alınır ve uçağa kaçırma gibi sorun yaşamadan güvenli yolculuk yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz. Antalya havalimanı transfer hizmetleri hem güvenli hem kaliteli hem de uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Özel araçlarla en ekonomik fiyatlarla en güvenli yolculuğunuzu yaparsınız.

Antalya Vip Transfer Hizmeti

Güzel bir tatil geçirmek için otel rezervasyonlarının yapılması kadar havalimanından otele ulaşımın nasıl yapılacağını da belirlemek önemlidir. Türkiye’nin ya da dünyanın farklı yerlerinden Antalya havalimanına iniş yaptığınızda günün hangi saati olursa olsun vip transfer hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Vip transfer hizmeti için rezervasyonlarınızı, uçuş tarih ve saatiniz belli olduğunda hemen yapabilirsiniz. Transfer hizmetleri için seçebileceğiniz araç türleri şunlardır.

 • Lüks binek sedan araçlar,
 • Vip minibüs,
 • Vip midibüs,
 • Vip otobüs,

Araç seçimleri, seyahat edecek yolcu sayısına göre seçiliyor ve uçaktan indikten sonra da konforlu ve güvenli yolculuğunuza devam edilmesi sağlanıyor. Vip transferlerde her zaman son model ve bakımlı, özel tasarımlı araçlar kullanılıyor. Yolculuğunuz boyunca kendinizi evinizde gibi hissediyor ve her türlü konforu yaşayabiliyorsunuz.

Antalya Transfer Fiyatları

Antalya havalimanı transfer hizmetleri, her yıl ekonomik şartlara göre güncelleniyor. Antalya havalimanından en uygun fiyatlarla sunulan transfer hizmetlerinde, erken rezervasyon işlemlerinde müşterilere ekstra indirim seçenekleri sunuluyor. Konforlu yolculukların sunulmasını sağlayan vip transfer hizmetlerinde kullanılan araç türü ve gidilecek yer mesafesine göre transfer fiyatları değişiyor.

 • Antalya havalimanı, şehir merkezi transfer hizmeti 400 TL,
 • Havalimanı, Kemer arası 750 TL,
 • Antalya havalimanı Alanya arası, 1250 TL,
 • Havalimanı Side arası 750 TL,

Antalya havalimanı transfer hizmetlerinde ekonomik transfer ve vip transferler için fiyat bilgileri tek yön ya da gidiş dönüş olarak belirleniyor. Vip transferlerde tercih edilen araçlar 1 -6 kişilik ya da 1 – 16 kişilik olarak sunuluyor. Hizmetlerle ilgili gidilecek yer mesafesi, yolculuk süresi ve araçta sunulacak hizmetlerle ilgili bilgiler veriliyor. Toplu seyahatlerde transfer hizmeti fiyatları daha ekonomik gelecek ve ulaşımınızı daha az ödeyerek yapabileceksiniz.

Antalya Havalimanı Transfer Hizmeti

Antalya seyahatleri planlamalarını yapanlar, en iyi transfer hizmetlerinden faydalanabilmek için rezervasyon işlemlerini yapıyor. Transfer hizmetlerinde dikkat edilen ve bilgi edinilmeye çalışılan konu transfer ücretleridir. Antalya tatil bölgesi olduğu için transfer hizmetlerine talep çok fazla oluyor.

Gelen yolcular istedikleri anda transfer hizmeti alabilmek ve istediği araç türünü seçebilmek için uçuş öncesi rezervasyonlarını yapıyor. Transfer hizmetlerinde kullanılan tüm araçlar, bakımlı, konforlu, güvenli ve son modeldir. İstediğiniz her saat bu hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz.

Antalya havalimanına geldikten sonra toplu taşıma araçları ile ulaşım yapmak hem zaman kaybına hem de istediğiniz zaman hizmet almanıza engel olabilecektir. Antalya havalimanı transfer hizmeti, alanında uzman şoförler ve son model araçlarla günün her saatinde sunuluyor. Transfer hizmetleri ile tüm valizlerinizi de aktarmakta ve taşımakta zorluk çekmiyorsunuz.

Neden Antalya Havalimanı Transfer Hizmetini Seçmelisiniz?

Antalya havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmak için rezervasyon yapmak için birçok nedeniniz var. Transfer hizmetleri için rezervasyon yaptırdığınızda özel servis hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Sunulan hizmetlerin profesyonel ve ekonomik olması, transfer hizmetlerini seçmeniz için yeterli nedenlerden birisidir. Antalya havalimanı transfer hizmetlerini seçmenizin nedenleri şunlardır.

 • Profesyonel ulaşım hizmeti,
 • Havalimanında karşılama,
 • Hiç beklemeden çıkış yapma,
 • Dönüşlerde uçuş saatine göre gecikme olmadan havalimanına ulaştırma,
 • Konforlu ve güvenli yolculuk,
 • Ekonomik ulaşım imkanları,

Havalimanı transfer hizmetlerinde daha fazla hizmet ve avantajdan faydalanabilmek için erken rezervasyon yapmalısınız. Beraber yolculuk yaptığınız kişi sayısı azsa otomobil türü araçlar arasından seçim yapabilirsiniz. Lüks ve son model araçlar özel şoförleri ile uçaktan iniş saatinde sizi bekliyor olacaktır. Havalimanından otelinize ulaşabilmek için araç bekleme ve arama, valiz taşıma gibi sorunlar yaşamayacak otelinize kadar konforlu yolculuk yapmaya devam edeceksiniz.

Antalya Havalimanı Kolay Transfer Rezervasyonu

Antalya havalimanı ekonomik ya da vip transfer hizmetleri için istediğiniz zaman kolay rezervasyon yapabiliyorsunuz. Seyahat günü ve saati belli olduğunda, online site üzerinden ya da telefonla iletişim kurarak rezervasyon işlemleri hakkında bilgi alabiliyor, rezervasyonunuzu en uygun fiyatlara yapabiliyorsunuz.

Kolay transfer rezervasyon işlemlerinde, kişi sayısı, uçuş saati, bagaj sayısı ve araç türü bilgilerinin belirlenmesi isteniyor. Yolcu ve bagaj sayısına göre en uygun araç türlerinin hangisi olduğu gösteriliyor.

Yanınızda bebek ya da çocuk varsa ona göre çocuk koltukları ayarlanıyor. Erken rezervasyonlar, ekonomik fiyatlarla en lüks araçlar arasından seçim yapma seçeneğinizi artıracak ve havalimanına indiğinizde sizi bekliyor olacaktır.