İzmir Havaalanına yakınlığı ile bilinen Gümüldür ilçesine yapacağınız tatil ve iş seyahatleriniz için izmir gümüldür transfer servisimiz sayesinde havalimanından hızlı ve kolayca Gümüldür’ e ulaşabilirsiniz. Uçağınız havalimanına inmeden önce seçmiş ve rezervasyonunu yaptırdığınız aracınız sizin için özel şoförü ile birlikte hazır bekletilir. Siz ve misafirleriniz alandan alınarak konforlu bir şekilde Gümüldür’e ulaşımınız sağlanır. Binek, vip araç yada minibüslerimiz son model olup, tüm şoförlerimiz deneyimli ve eğitimlidir. Gümüldür ulaşım hizmetimizden faydalanmak için müşteri temsilcimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gümüldür tatillerinizin güzel ve konforlu başlaması için 7/24 hizmetinizdeyiz.

7/24 Rezervasyon : 0850 840 33 11

Havalimanı’ndan Gümüldür’e Konforlu Bir Yolculuk

Gümüldür İzmir şehir merkezine yaklaşık 75 kilometre uzaklıkta bulunan bir beldedir. Kuşadası ve Efes gibi global tatil bölgelerine daha yakın oluşu ile de bilinmekte olan bölge liman kıyısında yer almaktadır. Özellikle İzmir Kuşadası arasında yer alan konumu beldenin turistik anlamda daha hızla büyümesine yol açmaktadır. Hala gelişen yönleri nedeni ile 50’den fazla seçeneğin bulunduğu konaklamaimkanlarının da daha uygun fiyatlı olduğu söylenebilir. Bölge çoğunlukla pırıl pırıl temiz denizi sebebi ile tercih edilmektedir. Gümüldür, turistik özelliklerinin yanı sıra narenciyeleri ile de hak edilmiş bir üne sahiptir. Bu durum bölgenin her yerini saran mandalina bahçelerinden de kolayca anlaşılabilmektedir. Sakin ve huzurlu bir tatil arayışında olanlar için özellikle tavsiye edilmekte olan izmir gümüldür transfer olanakları da çeşitlidir.

Sunulan imkanların başında binek, VIP araç ya da minibüsler ile kişileri İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan alarak Gümüldür’de istenen yere bırakan transfer hizmetleri başı çekmektedir. Bu yöntem hızlı, konforlu, güvenli ve rahattır. Yapılması gereken tek şey karşılayan özel eğitimli ve deneyimli şoförlere bavulları emanet ederek yolculuğun keyfini sürmektir. Pek çok alternatife göre daha uygun fiyata denk gelen izmir gümüldür transfer sistemi dönüş yolculuğunda da kullanılabilmektedir. Müşteri temsilcileri ile görüşerek istenen aracın rezerve edilebildiği transfer hizmetleri yedi gün yirmi dört saat kesintisiz çalışmaktadır.

Transfer, Sorun Olmaktan Çıkıp Dinlenmeye Dönüşüyor

Çalışma hayatının yoğun temposundan yorulan insanlar, bir dönem boyunca planladıkları yaz tatili hayaliyle dönemlerini geçiriyorlar. Bekledikleri an gelip de tatil beldesine gittiklerinde, olumsuz koşullarla karşılaşırlarsa, uğradıkları hayal kırıklıkları ile yeni çalışma dönemine verimsiz başlamış oluyorlar. Nitekim tatil, sorunlarla mücadeleyi içeren değil, sorunlardan uzaklaşmak için tercih edilen bir gereksinimdir. İşte bu gereksinim doğrultusunda en çok tercih edilen beldeler Ege Bölgesi içinde yer alıyor. Birçok tatilcinin tekrarından anladığımız üzere, Ege Bölgesi büyük çoğunlukla tatil beklentilerini karşılar bir nitelik taşıyor. Tatil beldelerindeki çeşitliliğin içerisinde, güzel tatil beldelerinden biri olan Gümüldür da her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Yapaylıktan uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettiği Gümüldür, İzmir üzerinden transfer ile ulaşım imkanına sahip bir beldedir. İzmir gümüldür transfer ihtiyacı doğrultusunda firmamız da bu hat üzerinde seferler başlatmıştır. Bu seferler, sizi İzmir havalimanından alıp Gümüldür’ e yüksek konfor ve güven ortamında taşımaktadır. Aile ve grup sayınıza uygun olarak seçeceğiniz araç tipleri ile yolculuğunuzu rahat bir ortamda gerçekleştirebileceksiniz.  Bunun yanı sıra aracı kendiniz kullanmayacağınız için, yol yorgunluğunuzu da azaltmış olacak, böylelikle tatilinize yüksek bir motivasyonla başlayabileceksiniz. MyTransfer firması olarak hedefimiz, siz değerli müşterilerimizin tatil öncesinde karşılaşacağı sorunları elimizden geldiğince azaltmaya çalışmak ve böylelikle iç motivasyonunuzu diri tutmanıza yardımcı olmaktır. Böylelikle tatilinizin güzel başlamasını MyTransfer ile sağlamış olacaksınız.

izmir gümüldür transfer

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

REZERVASYON YAP
0850 840 33 11

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin:

Tüm Yazılar