İzmir Havaalanı Selçuk Transfer

İzmir Havalimanı Selçuk transfer hizmeti ile keyifli bir Selçuk turunun startını verebilirsiniz. Rahat bir yolculuğun ilk şartı, ulaşım sürecini en konforlu şekilde geçirmektir. Bunun için uçağınız havaalanına ulaştığı andan itibaren gerekli tüm planlamaları önceden yapmalısınız. Selçuk’a ulaşmak için hangi ulaşım araçlarınızı kullanacağınıza karar verirken gideceğiniz otelin konumunu da göz önünde bulundurmakta fayda var. Otobüs ve servis gibi toplu taşıma araçları, sizi sadece yolcu indirme-bindirme duraklarında bırakır. Araç kiraladığınız takdirdeyse bilmediğiniz bir şehrin karışık sokaklarında kaybolabilir ve üstelik şoförlüğünüz de iyi değilse araç kullanırken zor anlar yaşayabilirsiniz. Tüm bu sorunlara katlanmadan sadece tatilin ve yeni yerler keşfetmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız, İzmir Havalimanı Selçuk transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İzmir Selçuk Hakkında Bilgi

İzmir’in bir ilçesi olan Selçuk, her yönüyle tarih kokan bir yerdir denilebilir. Selçuk’ta bulunan ve tüm dünyada büyük bir şöhrete sahip olan yerlerin başında Efes Antik Kenti gelir. Bu antik kent, dünyanın yedi harikasından biri olarak tescillenmiş durumdadır. Bu yerin kuruluş tarihi, Cilalı Taş Devri’ne kadar uzanmaktadır. Pek çok imparatorluğa başkentlik yapan Efes’te günümüze kadar varlığını korumayı başarmış birçok kalıntı var. Bunlardan en bilineni Artemis Tapınağı’dır. Aynı zamanda Celsus Kütüphanesi, Tiyatro, Meryem Ana Evi, Ashab-ı Kehf Mağarası gibi yerleri gezerek zamanın derinliklerine doğru keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Selçuk gezilecek yerler bunlarla da sınırlı değil. Ayasuluk Kalesi, İsabey Camii gibi yerleri de ziyaret ederek Selçuk’u baştan aşağı keşfedebilirsiniz.

izmir selçuk transfer

İzmir Selçuk Transfer

İzmir Havaalanı Selçuk Transferde Rezervasyon Süreci

Hangi tarihte İzmir’e gideceğiniz kesinleştikten sonra Selçuk’a en konforlu şekilde ulaşım için hemen My Transfer ile iletişime geçebilirsiniz. My Transfer, rezervasyon işlemleri sırasında sizden gerekli bilgileri alarak araç ve şoför planlaması yapar. Bu sayede havalimanına ulaşır ulaşmaz, alanında deneyimli şoförümüz tarafından kullanılan araç ile otelinize doğru yola çıkabilirsiniz. Engel durumu olan ya da geçirdiği bir operasyon nedeniyle hareket etmekte zorlanan yolcularımız, durumlarını rezervasyon sırasında belirtmeleri halinde araç içi ve dışında gerekli tedbirler alınır. Çocuklarıyla beraber seyahat edenler ise oto koltuğu gibi özel isteklerini rezervasyon sırasında belirterek İzmir Havalimanı Selçuk transfer sürecini daha rahat şekilde geçirebilir. Şoförümüz elinde firma isminin yazılı olduğu bir pankartla havaalanında sizi karşılar. İhtiyaç duyduğunuz tüm konularda size yardımcı olan şoförümüz ile yola çıktıktan sonra muhteşem İzmir manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Araçların konforlu koltukları, yol yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olur.

İzmir Havaalanı Selçuk Transfer Hizmetinde Kullanılan Araçlar

Her araç, size hak ettiğiniz konforu sağlamak için yeterli olmayabilir. Bu nedenle Mytransfer, hak ettiğiniz konforla sizi buluşturacak araçları tercih eder. Paylaşımlı transfer hizmetinde ve kalabalık gruplar için Mercedes Sprinter ve Vito model araçlarla hizmet verilir. En fazla dört kişiye kadar olan gruplarda ise lüks kategoride yer alan araçlar kullanılır. Araçların bakım ve kontrolleri, herhangi bir sorun yaşanmaması için düzenli olarak yapılır. Bu sayede yolculuğunuz hiçbir kesintiye uğramaz. Şoförümüz tarafından hiçbir sarsıntıya mahal vermeden kullanılan araçlarda, kendinizi son derece rahat hissedersiniz.

İzmir Havaalanı Selçuk Transfer Hizmetinde Görev Alan Şoförler

Şoför olarak çalışmak isteyenlerin hem yasal olarak hem de My Transfer kurum politikası gereği taşıması gereken bazı şartlar vardır. Yasal şartlar; yaş, adli sicil, kaza geçmişi gibi konularla alakalıdır. My Transfer şoförleri, bu konulardaki bütün şartları taşır. Aynı zamanda güler yüzlülük, trafik deneyimi, İzmir yollarına hâkimiyet de aranan şartlardan bazılarıdır. Tüm bu şartları aynı anda sağlayan şoförler ile yolculuğunuz boyunca kendinizi güvende hissedersiniz.

Selçuk Dönüşünüzde de Havalimanı Transfer Hizmetinden Yararlanın

Selçuk’ta günlerinizi güzel anılar biriktirerek tamamladıktan sonra tekrar şehrinize dönme vakti geldiğinde de Mytransfer yanınızdadır. Dönüş yolculuğunuzda Selçuk Adnan Menderes Havalimanı ulaşımınızı kolaylaştırmak için uçak biletinizi satın aldıktan sonra hemen Mytransfer ile iletişime geçebilirsiniz. Şoförümüz, uçuşunuz günün hangi saatinde olursa olsun sizi otelinizin kapısından alarak tam vaktinde havaalanına ulaştırır. Bu sayede hem gidiş hem de dönüş için konforlu bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

REZERVASYON YAP
0850 840 33 11

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin:

Tüm Yazılar