Selçuk, Efes, Meryem Ana, Kuşadası bölgelerine İzmir havalimanından ulaşım ihtiyacınız mı var? Uçağınız inmeden önce aracınızı hazırlıyor, sizi ve misafirlerinizi Selçuk’ a ulaştırıyoruz. Tatil yada iş gezisi için İzmir Selçuk Transfer ihtiyaçlarınızı özel araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile memnuniyetinizi esas alarak gerçekleştiriyoruz. en yeni araçlar ve en ekonomik fiyatlar ile İzmir Havalimanından Selçuk ve yakın bölgelerine şoförlü araç kiralama hizmeti ile konfor ve güvenlik sunuyoruz. Selçuk gezilerinizin en iyi şekilde geçmesi için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

7/24 Rezervasyon : 0850 840 33 11

İzmir Selçuk Transfer Rahatlığı

Rahat bir seyahat için havayolunu tercih edip İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na indikten sonra izmir selçuk transfer konforuyla otelinize kadar gidebilirsiniz. Bu sayede Ege’nin incisi olan İzmir’den medeniyetlere beşiklik yapmış olan Selçuk kentinde güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Selçuk İzmir’in güneyinde Aydın karayolu üzerinde bulunan ve birçok tarihi eseri bünyesinde barındıran turistik bir beldedir.

Selçuk gerek tabiatıyla gerekse içinde bulundurduğu tarihi eserleri ile yerli ve yabancı birçok turistin gözbebeği olmaktadır. Artemis Tapınağı ve Jesus Kütüphanesi mutlaka görülmesi gereken tarihi yapılardandır. Selçuk’a gelenlerin birçoğunun ilk görmek istediği yerse Efes Antik kentidir.Özel bir rehber eşliğinde gezilmesi gereken bu Antik Kent içinde yüzlerce tarihi yapıyı ve kalıntıyı barındırmaktadır. Anfitiyatro görülmesi gereken önemli yerlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yabancı turistlerin mutlaka uğradığı Meryem Ana evi harika tabiatın içerisinde muhteşem bir yapı olarak kendisine hayran bırakmaktadır.

Selçuk’taki tüm bu güzellikleri görmek ve hoş bir yaz tatili geçirmek için havalimanında indikten sonra vakit kaybetmeden otele yerleşmek izmir selçuk transfer uygulamaları ile mümkün olmaktadır.Transfer konusunda bir marka değeri olan my transfer ayrıcalığını da bu sayede görmüş olacaksınız.En kaliteli ve donanımlı lüks araçlarla ve alanında uzman şoförlerle güven içerisinde otele geçmek ve aynı şekilde talep edildiği takdirde tatil bitişinde tekrar havaalanına transfer olmak güzel bir hizmettir.

izmir selçuk transfer

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

REZERVASYON YAP
0850 840 33 11

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin:

Tüm Yazılar