İzmir Havaalanı Çandarlı transfer, genellikle tatil amaçlı şehre gelenlerin yararlandığı bir hizmettir. Çandarlı, İzmir’in Dikili ilçesinde yer alan bir mahalledir. Bu mahalle, genellikle sessiz ve sakin bir ortamda deniz tatili yapmak isteyenler tarafından tercih edilir. Çok kalabalık bir ortamda denize girmek istemeyenler, kendilerini yılın en güzel zamanlarında Çandarlı’nın soğuk sularına bırakabilir. Tarihi Çandarlı Kalesi ve Hamamı da bölgeye gelen turistlerin ziyaret edebilecekleri noktalardır.

İzmir Havaalanı Çandarlı Transfer Süreci

İzmir Adnan Menderes Havaalanına ulaştıktan sonra Çandarlı’ya varmak için farklı alternatifleriniz vardır. Birinci alternatifiniz, İzmir Çandarlı transfer için otogara gitmek ve buradan kalkan minibüsleri kullanmaktır. Bir diğer alternatifiniz ise Aliağa’ya gelerek Çandarlı minibüslerine binmektir. Bu alternatifleri tercih etmeniz halinde hem vasıta değiştirmek hem de fazladan yorulmak zorunda kalırsınız. Taksi kullanmanız halinde ise istediğiniz konforu elde etmeniz mümkün değildir. Araç kiralamanız durumundaysa bilmediğiniz bir şehrin trafiğine girmek biraz riskli olabilir. Hele bir de usta bir şoför değilseniz park alanı bulma ya da gideceğiniz adrese ulaşma gibi konularda zorlanabilirsiniz. İzmir Havaalanı Çandarlı transfer hizmeti ile zahmetsiz ve hızlı bir şekilde lüks araçlarla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Çandarlı Transfer Ayrıcalıkları

İzmir’e Türkiye’nin farklı noktalarından geldiğinizde, yol yorgunluğundan dolayı bir an önce kalacağınız yere ulaşmak istersiniz. Bunun için tek yapmanız gereken seyahat planlarınız kesinleşir kesinleşmez firmamıza ulaşmaktır. İzmir Havaalanı vip transfer hizmeti rezervasyonunuzu yaptırdığınız takdirde siz daha şehre ulaşmadan şoförünüz alana varmış olur. Bu sayede uçağınız piste iner inmez, aracınıza doğru yola koyulabilirsiniz. Her biri lüks ve birbirinden konforlu olan araçlarda, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan gideceğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Çandarlı Transfer Firmaları

İzmir Havaalanı Çandarlı transfer firmaları arasında seçiminizi yaparken her zaman profesyonelliğe ve kaliteye önem vermelisiniz. Mytransfer, İzmir’de transfer hizmeti alabileceğiniz güvenilir firmaların başında gelir. Şoförlerimiz, İzmir şehir içi ve dışı ulaşım sağlama noktasında yeterli tecrübeye sahiptir. Bunun yanı sıra yasal olarak yolcu taşımacılığı yapan kişiler için belirlenmiş kriterleri de taşıyan personellerimiz, güvenli bir yolculuğun teminatıdır.

İzmir Havaalanı Çandarlı Transferde Kullanılan VIP Araçlar

İzmir Havalimanı transfer firmaları, sizlere son model araçlarla hizmet verir. Herhangi bir tehlikeye ve kazaya geçit verilmemesi için araçların bakım, onarım gibi ihtiyaçları vakit kaybetmeden karşılanır. Bu sayede yolculuk esnasında herhangi bir arıza da meydana gelmez. Tüm araçlarımızda konforunuzun sağlanması için gerekli bütün donanım mevcuttur. Yaz aylarında sıcaktan bunalmamanız için klima, rahatınızın korunması için konforlu koltuklar, talep etmeniz halinde çocuklarınız için oto koltuğu… Tüm bu detayların düşünülmesi sayesinde Çandarlı’ya kadar kendinizi bir evinizin konforunda dinlenir gibi hissedebilirsiniz.

İzmir Havaalanı Çandarlı Transfer Rezervasyon

İzmir Adnan Menderes transfer hizmetinden hem gidiş hem de dönüş olacak şekilde yararlanabilirsiniz. Bunu rezervasyon esnasında belirtmeniz halinde Çandarlı’daki tatilinizi bitirdikten sonra havalimanına dönüş yolunda da lüks araçlarımızın konforundan yararlanabilirsiniz. En az bir hafta önceden rezervasyonunuzu yaptırarak istediğiniz araç ile Mytransfer’den hizmet alabilirsiniz. Firmamızın araçları arasından seçiminizi kişi sayınıza uygun olacak şekilde yapmalısınız. 6 kişilik Mercedes Vito; 16 kişilik Mercedes Sprinter araçlar ile kalabalık gruplar ile çıktığınız yolculuklarda oldukça rahat edersiniz. Herhangi bir fiziki engeliniz varsa bunu rezervasyon sırasında belirtmeniz halinde şoförümüz sizin için gerekli hazırlıkları yapar. Havaalanında tekerlekli sandalye ayarlanması, araca kadar yolcuya destek olunması gibi hizmetler ile engelli misafirlerimiz de sorunsuz bir transfer süreci geçirebilir.

İzmir’den Çardarlı’ya transfer için rezervasyon yapmak için hemen https://mytransfer.com.tr/rezervasyon/ bağlantısına tıklayın!

Veya hemen 0850 840 33 11 no.lu telefonumuzu arayın!

İzmir Havaalanı Çandarlı Transfer Fiyatları

İzmir Havaalanı Çandarlı transfer fiyatları; yolcu sayısına, tercih edilen araca ve mesafeye göre farklılık gösterir. Mytransfer size her zaman uygun fiyatlardan hizmet vererek ulaşım sürecinizi daha kolay hale getirir. Bütçe dostu seçenekler sunan firmamız sayesinde hem konforlu hem de düşük maliyetli bir transfer sürecinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Son model araçlarımız, güler yüzlü şoförlerimiz; yolculuğunuzu cazip kılan diğer detaylardır. Tüm bu ayrıcalıkları bir arada bulabileceğiniz tek adres olan Mytransfer’in konforuyla tanışmak için siz de geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırın.

Çandarlı hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

İzmir Çandarlı Harita Konumu

İzmir Çandarlı Harita Konumu