İzmir Ayvalık transfer kaliteli ve ekonomik fiyatlara hizmet sunar. Ayvalık transfer ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz. Size en kaliteli transfer hizmetini 7/24 kesintisiz olarak sunuyoruz.

Tatil bölgelerine gitmek için transfer hizmeti daima bir ihtiyaç olmuştur. Kendi aracınız olmadığı zaman, havaalanından gideceğiniz yere bir transfer hizmeti almalısınız. Taksi ya da toplu taşıma aracı da kullanabilirsiniz ancak bavullarınızla çok zor olur. Ayrıca, sıcak havada kalabalık araçlar çekilmez veya taksi size dar gelebilir.

Bu yüzden kaliteli bir transfer firmasıyla anlaşmalısınız. Transfer hizmeti almak için önceden firmaya telefon açmalı ve randevunuzu oluşturmalısınız. Tatile gideceğiniz gün ise, kaliteli transfer aracıyla istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Ayvalık Hakkında

Balıkesir şehrinin bir ilçesidir. Balıkesir normalde Marmara Bölgesi’nde bulunur ancak Ayvalık ilçesi, Ege denizi kıyısındadır. Ayvalık, Türkiye’nin en turistik yerlerinden biridir. Ayvalık ilçesi, Midilli Adası’nın tam karşısında yer alır. Ayvalık’ın zeytinleri ve çam ormanları çok meşhurdur. Ayvalık Adaları adlı takımadaları vardır. Ayvalık’ın batısında Ege denizi vardır. Ayvalık’ın coğrafi konumu Midilli şehrini görebileceğiniz şekildedir.

Özellikle tekne turuna çıktığınızda Midilli şehrini uzaktan görebilirsiniz. Ayvalık, adalardan oluşan bir topluluktur. Bu adalardan bazıları, Poyraz, Kamış, Büyükkuruada, Kaşık ve Güvercinada’dır. İklim olarak, Akdeniz iklimi hakimdir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise yağışlı ve ılık geçer. Ayvalık genelde rüzgarlıdır. Ayvalık’a bağlı 22 ada vardır. En büyük ada ise Cunda Adası diğer adıyla Alibey Adası’dır. Ayvalık’ta çok fazla mavi bayraklı plaj vardır. Sarımsaklı Plajı bunlardan biridir.

Ayvalık’ın tarihi, turistik, otantik ve sıra dışı yerlerini mutlaka görmelisiniz. Ayvalık’ın denizi soğuktur ancak yaz aylarında serinlemek isteyenler için doğru tercihtir. Ayvalık’ta tekne turları çok meşhurdur. Günlük tekne turları ve mehtap turları vardır. Günlük tekne turları sabah başlar, genelde öğle yemeği teknede verilir ve tekne koylarda yüzme molası verir.

Hem müzik hem yemek hem de yüzme molalı tekne turları, çok eğlenceli bir yaz tatili aktivitesidir. Günlük tekne turlarının bazıların molalar olur. Örneğin, tekne Cunda Adası’nda durur ve Cunda’yı gezmeniz için fırsat tanır. Mehtap turları ise günbatımında olur. Ayvalık’ı güneş batarken en şahane haliyle görebilirsiniz.

Ayvalık’ın en popüler gezilecek yerleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Cunda Adası
 • Şeytan Sofrası
 • Sarımsaklı Plajı
 • Tarihi Ayvalık evleri
 • Saatli Camii
 • Badavut Plajı
 • Cennet Tepesi
 • Taksiyarhis Anıt Müzesi
 • Ayvalık Çarşısı
 • Çınarlı Camii
 • Ayazma Kilisesi
 • Macaron Sokağı
 • Tımarhane Adası
 • Kapri Beach
 • İğdeli Plajı
 • Altınkum Plajı
 • Aşıklar Tepesi
 • Cunda Sahili
 • Cunda sahil çarşısı
 • Ortunç Koyu
 • Patricia Koyu

Bunlar da Ayvalık’ın en popüler ve gezilmeye değer olan yerleridir. Ayvalık’ın harika plajlarını, koylarını, tarihi evlerini, camilerini ve kiliselerini mutlaka görmelisiniz. Tabiki de Mytransfer havalimanı transfer araçlarını kullanarak en güzel şekilde. ☺

İzmir Ayvalık Transfer

Ayvalık, Marmara Bölgesi sınırlarına dahil olan Balıkesir’in Ege Bölgesi’nde kalan kısmını oluşturduğu için genel olarak genel Akdeniz ikliminden yüksek oranda istifade eder. Bu istifade, Ayvalık’a belirli zaman dilimleri arasında gelmek isteyen insanların sayısında ciddi artışlar sağlamayla beraber ilçenin sahip olduğu tarihi, kültürel, doğal güzellikleri tam manasıyla insanların ağılayabileceği şekilde gözlerinin önüne getirir.

Ayvalık’a gitmek için İzmir’e gelen ya da İzmir üzerinden oraya gitmek isteyen vatandaşlar, birkaç farklı ulaşım yolları arasından kendilerine en uygun olanı seçip hareket edebilir; fakat hem rahatlık hem konfor hem kolay ulaşım hem sıkıntısız yolculuk adına izmir ayvalık transfer fırsatında yararlanmanın çok makul duracağını bilmemiz gerekir. Alanında uzman firmalarca sağlanan izmir ayvalık transfer hizmeti, farklı kullanıcı gruplarına aynı kalitede servis verecek ölçüde olduğu zaman başarılı kabul edilir ve bu başarıyı My Transfer gibi köklü kuruluşların her daim sağladığını görürüz.

Mytransfer firması, havalimanları arasında sağlanan transfer işlemlerinin yanı sıra İzmir ve çevre ilçeleri gibi ayrı iletişim kanallarını da kullandığı için VIP, standart, spor, klasik, modern araç galerisinden dilediğinizi seçip haritada belirlenen noktaları uzman şoför kullanımındaki araç ile ziyaret edebilirsiniz. Bu ziyareti daha öncede kesinleştirdiğiniz rezervasyon ile olduğundan kolaya çevirmek, makul fiyat politikasından yararlanarak hareket etmek, firmaya dair aklınızdaki tüm soruları sorup kuşkusuz kalmak ise tamamen düşünceleriniz ve fiilleriniz ile gerçekleşecektir.

İzmir Havalimanı Ayvalık Transfer

İzmir’den Ayvalık’a gitmek yaklaşık olarak 2 saat sürer. Mesafe 157 kilometredir. İzmir’den Ayvalık’a gitmek isteyenler ya da önce İzmir’e gelip sonra Ayvalık’a gitmek isteyenler için transfer hizmetleri vardır.

Transfer hizmeti alırsanız daha kaliteli, ekonomik, konforlu ve sorunsuz bir yolculuk geçirirsiniz. Transfer aracınız, kişi sayısına göre belirlenir. Transfer aracı çeşitleri vardır. Standart, klasik, modern, VIP ya da spor transfer aracı seçebilirsiniz. Araç seçiminizi bütçenize göre yapmalısınız. Profesyonel transfer için bu firmaya güvenebilirsiniz.

Ayvalık Vip Transfer Hizmeti

VIP transfer araçları ile kusursuz bir transfer hizmeti alabilirsiniz. VIP transfer araçları son derece lüks ve bakımlıdır. Aracı profesyonel şoför kullanır. Araç klimalıdır, aracın içinde asla bunalmazsınız. Şoför aracı sizi sarsmadan sürer. Aracın koltukları çok rahat ve temizdir. VIP transfer araçları da kişi sayısına göredir. 4 kişilik Mercedes-Benz, BMW ya da Volkswagen araç seçeneği vardır. Ayrıca, 6 kişilik Mercedes-Benz Vito minibüs ve 16 kişilik VIP midibüs vardır. Midibüs markaları ise, Mercedes Sprinter, Volkswagen Caravelle ve Transporter şeklindedir. Daha kalabalık gruplar için ise VIP Isuzu otobüs seçeneği vardır. Otobüs en fazla 27 kişi alabilir.

Ayvalık Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

İzmir’den Ayvalık’a şoförlü araç kiralama hizmeti için bu firma doğru adrestir. İzmir Havalimanı’ndan Ayvalık’a şoförlü transfer hizmeti içerisinde şunlar vardır;

 • Müşterileri havalimanında karşılama
 • Uçuş gecikmeleri için ücretsiz bekleme
 • Seyahat edilen uçağın takibi
 • Bebek ya da çocuk varsa onun için koltuk
 • Belirtilen adrese tam zamanında varış

Firma size bu hizmetleri sunar. Gideceğiniz yere tam zamanında varmak için bu firmanın transfer hizmetlerinden yararlanmalısınız. Fiyatları piyasaya göre ucuzdur. Sadece VIP değil tüm araçlar konforlu, klimalı, bakımlı, lüks ve kalitelidir. Siz de Ayvalık’a en kaliteli araçlarla gitmek istiyorsanız, bu firmayı tercih etmelisiniz.

Ayvalık Transfer Fiyatları

İzmir Havalimanı’ndan Ayvalık’a transfer için 1-6 kişilik Mercedes Vito fiyatı 1900 TL’dir. Mercedes Sprinter ise 3000 TL’dir. Daha ucuz hizmet alabilmek için standart hizmet veren araçları tercih edebilirsiniz. Bu firmanın mükemmel transfer hizmetlerin bayılacaksınız. Hizmet bedeli araca ve kişi sayısına göre değişir. Örneğin 4 kişi için daha az ücret ödersiniz. İzmir’den Ayvalık’a gitmek için en konforlu transfer hizmetini mutlaka almalısınız.

Ayvalık Transfer İle Kolay Rezervasyon

İzmir Havalimanı’ndan Ayvalık’a transfer hizmeti almak için öncelikle rezervasyon yaptırmalısınız. Rezervasyon için ise şu adımları gerçekleştirmelisiniz;

 • Seyahatinizle ilgili yapacaklarınızı ve fikirlerinizi önceden belirleyin.
 • Firmanın web sitesinde bulunan rezervasyon formunu doldurup fiyat teklifi alın.
 • Firma ile e-posta adresinizi ve telefon numaranızı paylaşın.
 • Firmadan haber bekleyin.

Bunlar rezervasyon yapmanız için gerekli olan şeylerdir. Seyahatinizle ilgili planları önceden belirlemeniz çok önemlidir. Tarih, saat, gideceğiniz yerin tam adresi, gün ve öncesinde uğramak isteyeceğiniz yerleri firma ile paylaşmalısınız. Kendi planınızı belirledikten sonra, firmanın web sitesinde rezervasyon formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. E-posta adresinizi ve telefon numaranızı doğru verdiğinizden emin olun çünkü rezervasyon bilgileriniz verdiğiniz adrese ve numaraya gelecektir. Bunları yaptıktan sonra firma en kısa sürede sizinle iletişime geçer.