İzmir Adnan Menderes Havalimanından Ege Bölgesindeki tüm ilçelere ve tatil bölgelerine transfer hizmeti sağlıyoruz. Başlıca bölgeler arasında Ayvalık, Burhaniye, Edremit, Akçay, Altınoluk  ve Balıkesir yer almaktadır. İzmir Havaalanından Ayvalık ve çevre bölgelere standart binek araçlar, lüks araçlar, minibüs ve otobüsler ile tek kişi yada grupların transfer hizmetlerini sunuyoruz. Kaliteli ve ekonomik izmir ayvalık transfer ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz. En kaliteli transfer hizmetini, 7/24 kesintisiz olarak sunuyoruz.

7/24 Rezervasyon : 0850 840 33 11

İzmir Ayvalık Transfer

İzmir Ayvalık Vip Transfer

İzmir Ayvalık Transfer

Ayvalık, Marmara Bölgesi sınırlarına dahil olan Balıkesir’in Ege Bölgesi’nde kalan kısmını oluşturduğu için genel olarak genel Akdeniz ikliminden yüksek oranda istifade eder. Bu istifade, Ayvalık’a belirli zaman dilimleri arasında gelmek isteyen insanların sayısında ciddi artışlar sağlamayla beraber ilçenin sahip olduğu tarihi, kültürel, doğal güzellikleri tam manasıyla insanların ağılayabileceği şekilde gözlerinin önüne getirir.

Ayvalık’a gitmek için İzmir’e gelen ya da İzmir üzerinden oraya gitmek isteyen vatandaşlar, birkaç farklı ulaşım yolları arasından kendilerine en uygun olanı seçip hareket edebilir; fakat hem rahatlık hem konfor hem kolay ulaşım hem sıkıntısız yolculuk adına izmir ayvalık transfer fırsatında yararlanmanın çok makul duracağını bilmemiz gerekir. Alanında uzman firmalarca sağlanan izmir ayvalık transfer hizmeti, farklı kullanıcı gruplarına aynı kalitede servis verecek ölçüde olduğu zaman başarılı kabul edilir ve bu başarıyı My Transfer gibi köklü kuruluşların her daim sağladığını görürüz.

Mytransfer firması, havalimanları arasında sağlanan transfer işlemlerinin yanı sıra İzmir ve çevre ilçeleri gibi ayrı iletişim kanallarını da kullandığı için VIP, standart, spor, klasik, modern araç galerisinden dilediğinizi seçip haritada belirlenen noktaları uzman şoför kullanımındaki araç ile ziyaret edebilirsiniz. Bu ziyareti daha öncede kesinleştirdiğiniz rezervasyon ile olduğundan kolaya çevirmek, makul fiyat politikasından yararlanarak hareket etmek, firmaya dair aklınızdaki tüm soruları sorup kuşkusuz kalmak ise tamamen düşünceleriniz ve fiilleriniz ile gerçekleşecektir.