Mytransfer Kimdir?

My Transfer, İzmir Havaalanı Transfer hizmetini kaliteli ve profesyonelce müşteri memnuniyeti odaklı yapmayı amaç edinmiş bir işletmedir. Temel hizmetlerimiz arasında vip transfer, şoförlü araç kiralama, minibüs ve otobüs kiralama ve izmir havalimanı lüks araç transferi yer almaktadır. Tüm araçlarımız son model ve personelimiz uzman eğitim almıştır. 

Mytransfer olarak hızlı ve kolay şekilde havalimanından adresinize, adresinizden havalimanına ulaşımınızı sağlamak adına sizler için hizmet vermekteyiz. Filomuzda her sınıf araç bulunmakta olup my transfer ailesi her havalimanı yolcusu için hizmet vermektedir. Firmamız uzun zamandır ulaşım sektöründe faaliyet göstermektedir. Resmi web adresimiz https://mytransfer.com.tr olmakla birlikte hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mytransfer Misyonu
Havalimanına seyahat eden veya havalimanından bir bölgeye seyahat etmekte olan misafirlerimize kurumsal bir firma olarak geniş araç yelpazesinde ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Mytransfer Vizyonu
Mytransfer ailesi olarak vizyonumuz, tüm Türkiye’de en iyi transfer firması olabilmek ve ilk kurumsal transfer firma kimliğinde transfer ve özel ulaşım sektöründe adımızı duyurmak için çalışmaktayız.