İzmir havalimanına gelmeden önce seyahatinizi planlayın. Planlayın ki İzmir’e geldikten sonra varacağınız noktaya (bölgeye) ulaşmanız keyifli olsun!

Eğer daha önceden transfer hizmeti rezervasyonu yaptırmadıysanız seyahatiniz can sıkıcı bir duruma gelecektir! İzmir’de sizi İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan alabilecek çok sayıda özel şoför hizmeti vardır. Ancak transfer araçları rezervasyon ile çalıştığından dolayı o an transfer hizmeti alacağınız bir şirket bulamayacaksınız. Ondan dolayı mutlaka ve mutlaka İzmir’e seyahatinizi planlarken önce transfer rezervasyonunuzu yaptırmalısınız. İzmir’e indiğinizde Mytransfer şoförü, terminalden çıkarken genellikle bir işaret kullanarak (daha önceden sizi bilgilendirerek) size kendini tanıtacaktır. Şirketimiz Mytranfer’i tercih etmiş iseniz size tahsis edilen aracımızda keyfinize bakın. Aracınızın camından çevreyi inceleyemeye başlayabilirsiniz.

Aşağıda İzmir çevresine vermiş olduğumuz transfer bölgelerimizi göreceksiniz. Transfer bölgelerimizin İzmir Havalimanı’na uzaklıklarını ve bilgi olması açısından size yol harita bilgisini paylaştık.