İzmir Seferihisar Transfer

İzmir Seferihisar Transfer2022-03-05T16:15:33+03:00

İzmir Havalimanı Seferihisar arası ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sunuyoruz. Tecrübeli ve eğitimli şoförlerimiz sizleri İzmir Havaalanında karşılıyor ve konforlu ve güvenli araçlarımız ile Seferihisar’ a ulaşımınızı sağlıyor. Seferihisar, Özdere, Gümüldür ve Sığacık bölgelerindeki iş ve tatil seyahatlerinizi daha konforlu ve kolay bir şekilde çözüyoruz. Sizlerde haftanın 7 günü, günün 24 saati izmir seferihisar transfer ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

İzmir Seferihisar’ı daha yakından tanımak için hemen tıklayın.

7/24 Rezervasyon : 0850 840 33 11

seferihisar

İzmir Seferihisar Transfer

Seferihisar Transfer

Seferihisar transfer, İzmir’e gelen kişilerin yaptığı transferlerdendir.  Seferihisar, İzmir’e 48 km uzaklıktadır. Mesafe çok uzak olmadığı için transfer işlemi de kolaydır. Havalimanına indikten sonra araştırma sürecine girilir. Bu süreç zaman kaybı ve yorgunluk oluşturacaktır.

Gerek iş seyahatleri olsun, gerek tatil seyahatleri olsun havalimanından sonra nasıl gidileceği merak konusudur. İş seyahati olan kişiler genellikle, kurum tarafından transfer firmalarıyla çalışır. Transfer firmaları hem kolaylık hem de hız sağladığı için her zaman tercih sebebi olmayı başarmıştır.

İzmir Seferihisar Transfer

İzmir Seferihisar Transfer, için birçok yöntem vardır. Toplu taşıma, taksi, dolmuş olarak sıralanabilir. Bu tür araçlar hem yorucu hem de vakit kaybı olacağını söyleyebiliriz. Taksi diğerlerine göre biraz daha kolay gibi gözükse de zaman zaman araç bulamama gibi durumlar yaşanabilmektedir.

Transfer aşamasında diğer bir yöntem, transfer firmalarıdır. Transfer firmaları, bulunduğunuz noktadan sizi alıp istediğiniz yere götüren firmalardır. Rezervasyon sistemiyle çalışan bu firmalar, hizmet açısından oldukça profesyoneldir.

İzmir Seferihisar Vip Transfer

İzmir Seferihisar Vip Transfer, hizmetini almak için Mytransfer ile iletişime geçebilirsiniz. Vip transfer, bulunduğunuz konumdan sizi alarak istediğiniz yere götüren Vip hizmettir. Bu hizmette araçlar konfor ve hizmet bakımından üst düzeydedir. Bu hizmetten faydalanmak için Mytransfer firmasından rezervasyon yaptırmanız gerekir. Rezervasyon işlemleri, müşteri hizmetleri ile sağlanır. Bu birim, 7/24 hizmet sağlamaktadır. Merak ettiğiniz soruları buradan da öğrenmeniz mümkün olacaktır. Rezervasyon işlemlerinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır:

  • Kaç kişi olacağı, (Araç kişi sayısına göre seçilecektir)
  • Firma mı şahıs olacağı, (Kayıtlıysa buna göre seçim yapılacaktır)
  • Bagaj durumu,
  • Uçak iniş veya kalkış saati gibi bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde vermeniz gerekir.
  • Nereye gideceğiniz (Konum uzaklığına göre fiyat bilgisi verilecektir)

Aksi takdirde süreç sizler için uzun süreli hale gelecektir. Rezervasyon işleminizi gidiş- dönüş olarak sağlayabilirsiniz.

Seferihisar Şoförlü Araç Kiralama

Seferihisar Şoförlü Araç Kiralama için transfer firmalarıyla iletişime geçmeniz gerekir. Bu firmalardan birisi de Mytransfer firmasıdır.  Transfer firmalarında en önemli konulardan biriside şoförlerdir. Şoförlerin belgeli olması, alanında uzman olması, mevcut yerlere hakim olması ve yolculara saygılı olması önemli hususlar arasındadır.

Transfer firmamız uzun senelerdir hizmet veren bir firma olarak, şoförlerini de özenle seçmektedir. Şoförlerimiz, rezervasyon saatinizden önce bekleme alanına gelmiş olacaklardır.  Bu süreçten sonra transfer firmamız size hizmet etmeye başlamış olacaktır.

Seferihisar Otel Transfer

Seferihisar otel transfer hizmetinde mytransfer firması tam size göre. Transfer firmaları size konfor ve hız sağlar. Seferihisar da birçok otel bulunur. Her bir otelin konumu farklıdır.

Bu sebeple her bir otelin transfer ücreti farklıdır.  Rezervasyon aşamasında bu konuyu müşteri hizmetlerine iletmeniz gerekir. Aksi takdirde fiyat yanlış verilecektir. Rezervasyon işlemlerinden sonra, bu durumun sorun olmamasına adına  detaylı olarak görüşülmesi gerekir.

Otele ulaşıldığı zaman transfer firması şoförü sizlere eşlik edecektir. Bavul taşıma islemlerinde de yardımcı olacaklardır. Transfer firması şoförleri alanında uzman ve seçilmiş kişilerdir.

İzmir otel transfer hizmeti için https://mytransfer.com.tr/izmir-otel-transfer/ bağlantısına hemen tıklayın.

İzmir Havalimanı Seferihisar Transfer

İzmir Havalimanı Seferihisar Transfer, hizmeti mi almak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mytransfer firması olarak İzmir Havalimanından Seferihisar’a transfer hizmeti vermekteyiz.

Bu hizmetten yararlanmak için firmadan rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon için müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. Sizlere 7 / 24 hizmet veren bu transfer firması transferle ilgili sorular soracaktır. Örneğin; yolculuk saati ve tarihi , kişi sayısı , bavul durumunu önemsiyoruz. Bu bilgiler doğru verildiği zaman sorunsuz bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İzmir havalimanı’ndan Seferihisar’a 5 yıldızlı hizmet sunuyoruz. İzmar havalimanı transfer hizmeti için hemen tıklayın.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Seferihisar Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Seferihisar Transfer  için mytransfer ile iletişime geçebilirsiniz. En çok yolculuk sirkülasyonu olan yerler arasındadır. Vip hizmet almak için müşteri hizmetlerini aramanız gerekir

Görüşme esnasında transferin gidiş dönüş mü olacağı , yolcu sayısı , çanta sayısı gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde verilmesi gerekir. Bu sayede hizmetiniz daha sorunsuz olacaktır.

Transfer hizmetlerinde merak konusu olan diğer bir konu ise şoförlerin tecrübe durumudur. Mytransfer olarak yolcularımızın güvenini kazanmak ilk amaçlarının arasında yer alıyor. Şoförlerimiz alanında deneyim sahibi ve  güvenilir kişilerdir.  Konforlu bir yolculuk için mytransfer firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İzmir Seferihisar Transfer Yolculuğu

İzmir’in güneybatısında yer ala Seferihisar, ufak yüzölçümlü ilçeler sınıfına girmesine rağmen birikimli tarihi geçmişe sahip nadir alanları başında gelerek 3 bin yıl ötesine geçebilen tarihiyle günümüz dünyasının sunduğu birçok değere yöneticilik yapar. Dorların Akaları yerinde oynatmasıyla beraber Akaların da Giritlileri yerinden oynattığı ve bu şekilde Seferihisar’a yerleşen Giritlilerin bölgedeki hayatın başlamasına fırsat verdiği söylenir; yapılan kazırlar, bulunan tarihi eseler, görülen kısmi yapılanır da bu durumu destekler.

Akdeniz ikliminin en güzel ilçeleri arsında yer alan Seferihisar’ı ziyaret etmek için şahsi otomobil, toplu taşıma haricinde tercih edilebilecek bir başka seçenek daha bulunur: izmir seferihisar transfer. Mytransfer firmasında sağlanan toplu transfer hizmeti, İzmir’in her ilçesini karşıladığı gibi Seferihisar’ı da karşılar ve makul fiyat etiketlerinde devam eden hizmet, kesintisiz sürer.

Transfer hizmeti, otomobil kiralamadan farklı olarak kiralanan otomobili kullanan şoförü da kapsar ve bölgeye ulaşmaya çalışırken herhangi bir noktada asla karşılıklı yaşamazsınız. Bölgeyi çok iyi bilen, uzun yıllarda otomobil kullanan, insan ilişkilerinde belirli bir tecrübeye ulaşan şoförlerce tertip edilen ulaştırma; standart, VIP, klasik gibi farklı araçlarla sağlanır. Araçların verdiği hizmete ya da taşıdığı bireye göre farklı fiyatlandırmaları olacağından dolayı mevcut durumunuz adına en uygun düşecek aracı seçmek için Mytransfer firmasına ait internet sitesine göz atabilirsiniz. Site üzerindeki bilgiler ışığında izmir seferihisar transfer konusunda rezervasyon yaptırma şansına da sahip olacaksınız.

İzmir havalimanı’ndan Seferihisar’a kolay rezervasyon için hemen tıklayın.

Sık Sorulan Sorular

İzmir havalimanı Seferihisar arası mesafe nedir?2022-03-05T15:36:45+03:00
İzmir Adnan Menderes havaalanı ile Seferihisar arası ortalama 55km olup 1 saat sürmektedir.
Izmir Adnan Menderes Havalimanından Seferihisar’a nasıl gidilir?2022-03-05T15:40:51+03:00

İzmir havalimanı’na indiğinizde önceden Mytransfer’e rezervasyon yaptırmış iseniz iniş saatinizde Mytransfer aracı kapı önünde bekliyor olacaktır. Seferihisar için İzmir – Seferihisar Yolu üzerinden gidilmektedir.

İzmir Seferihisar transfer fiyatı ne kadar?2023-06-13T01:00:21+03:00

İzmir havalimanı – Seferihisar transfer fiyatları araç türlerine göre aşağıdaki gibidir.

Mercedes Vito (1-6 kişilik) 1500 TL

Mercedes Sprinter (1-16 kişilik) 2200 TL

Go to Top