İzmir bodrum transfer, yeni bir ulaşım sistemi olarak insanların tercih etmekte olduğu bir inovasyon. Özellikle yaz aylarında bodrum için zirve olan trafik problemi transfer hizmetleri ile geride kalıyor. Yeni bir ulaşım çağı yaratan markamız mytransfer ile adresinizden havalimanına, havalimanından adresinize kadar ulaşım hizmetlerinizi çözümlemekteyiz. Basit bir kaç rezervasyon adımı ile ister tek olarak transfer hizmetimizden yararlanabilir isterseniz de kalabalık grup ve aileleriniz ile de seyahat edebilirsiniz. Her türlü kişi sayısına göre filomuzda bulunun araçlar ile sevdikleriniz ile beraber seyahat etmek sizlerin en doğal hakkı. Transfer hizmetlerinin son zamanlarda revaçta olması nedeniyle bir çok izmir bodrum transfer firması da rekabete tutuşmuş durumdadır. Bir çok firma farklı farklı politikalar izleyerek transfer hizmeti kullanarak bodruma seyahat etmek isteyen veya bodrum içerisinde seyahat etmek isteyen insanlar için bir yarış süreci durumunu almıştır. Mytransfer olarak en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşım sağlamanız açısından personel kadromuz deneyimli insanlardan oluşmaktadır. Havalimanı taksi transfer hizmetleri adına pek çok korsan kişi veya kuruluşların haricinde firmamız tüm taşımacılık yetki belgelerine ve sürücülerimizin src belgelerine kadar sahip olup hassasiyet konusu olarak tanımlamaktayız.

izmir bodrum transfer

İzmir Havalimanı Bodrum Transfer

İzmir havalimanı bodrum transfer ile İzmir’ den Bodrum’ a ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sunuyoruz. Tecrübeli ve eğitimli şoförlerimiz sizleri İzmir Havalimanında karşılıyor ve konforlu ve güvenli araçlarımız ile Bodrum’a ulaşımınızı sağlıyor. Bodrum ve çevresindeki iş ve tatil seyahatlerinizi daha konforlu ve kolay bir şekilde çözüyoruz. Sizlerde haftanın 7 günü, günün 24 saati izmir bodrum transfer ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Bize sitemiz üzerinden online rezervasyon veya çağrı merkezimiz aracalığıyla ulaşmanız durumda alanında ve bölgesinde uzman arkadaşlar tarafından karşılanacaksınız. Gerekli görmüş olduğunuz bodrum bölgesi için izmir havalimanı bodrum transfer taleplerinizde uçuş kodunuz çağrı merkezi yetkilileri tarafından sizlerden istenebilmektedir. Bu durum sizlerin uçusunda herhangi bir problem yaşandığı takdir de mağduriyetiniz olmamasıdır.


7/24 Rezervasyon : 
0850 840 33 11

Havayolu Ulaşımlarında İzmir Bodrum Transfer Hizmetleri

Bodrum özellikle yaz aylarında tatilciler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Muğla’da bulunan bu ilçeye havayolu ile ulaşım sağlanması istendiğinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı en uygun yer olacaktır. İzmir havalimanına ulaşılması sonrasında Bodruma oldukça uzun bir kara seyahati yapılması gerekmektedir. Bunun yapılması konusunda ise transfer hizmetlerinden yararlanmak büyük bir avantaj sağlayacaktır. Sorunsuz bir şekilde ve kaliteli olarak izmir bodrum transfer konusunda hizmet alabilmek için My Transfer olarak en sizlere hizmet sunmaktayız. Havalimanına geldiğinizde konforlu ve lüks bir araç ile konusunda eğitimli olan özel şoförünüz sizi karşılayarak Bodrum’a konforlu ve güvenli bir seyahat yapmanızı sağlayacaktır.

Yıllardır transfer konusunda başarılı bir şekilde hizmet sunmakta olan firmamız lüks ve konforlu araç seçenekleri ile sizlerin hizmetinizdedir. Seyahatiniz için gerekli olan kalite ve konforu sizlere sunarak ulaşımınızı en iyi şekilde sağlamaktayız. İzmir havalimanına geleceğiniz konusundaki uçuş bilgilerinizin kesinleşmesi ile firmamıza ulaşarak transfer hizmetini almanız mümkün olacaktır. Bu durumda sizlerin havalimanına ulaştığı anda lüks ve konforlu aracınız ile özel şoförünüz sizleri karşılayacaktır. Bu şekilde İzmir Bodrum Transfer işleminizi hiçbir sıkıntı ve sorun yaşamadan oldukça yüksek konfor ve lüks içerisinde sağlamanızda mümkün olacaktır. Bu hizmeti ayrıca bir misafirinizin geleceği zamanda talep edebilirsiniz. Misafirinizin sorunsuz bir şekilde karşılanması ve konforlu bir seyahat ile size ulaşması firmamızın hizmeti ile mümkün olacaktır.

İzmir Bodrum Transfer İçin Rezervasyon Yaptınız mı?

Yolculuklarımız sırasında kendi aracınızı değil de uçağı kullanıyorsanız yolculuk sonrası gideceğiniz yerde ulaşım sizin için sıkıntı oluşturabilir. Bu sebeple eğer uçakla yolculuk yapıyorsanız indiğinizde sizi gideceğiniz yere götürecek, seyahatiniz bittiğinde de sizi tekrar havaalanına götürecek olan mytransfer şirketi oldukça önemli hizmetler yapmaktadır. Tatil için Bodrum’a gitmeye karar verdiyseniz bu konuda sizin güzel ve sorunsuz bir tatil yapabilmeniz adına İzmir Bodrum Transfer ile mytransfer ile Bodrum’a gidişiniz sağlanabilmektedir. Bu konuda öncelikle geleceğiniz yerden İzmir’e uçağınızın kaçta olacağını belirliyorsunuz. Bunu belirledikten sonra için mytransfer firmasının internet sitesinden İzmir’e indiğinizde sizi Bodrum’a götürecek bir araç kiralayabilirsiniz. Seçtiğiniz araç ve fiyatı bu sitede güncel olarak yer almaktadır. İsteğe göre vip isteğe göre daha ekonomik araçlar seçebilirsiniz. Burada araçları değil araçla birlikte hizmeti de kiralamaktasınız. Bunu internet sitesinden ilgili formları doldurarak yapabilirsiniz. Kişisel bilgilerin dışında uçakla ilgili bilgileri de doldurup İzmir yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

İzmir Bordum arası transfer hizmetleri veren Mytransfer firması çalışanları sizin yolculuğunu İzmir’e doğru başladığında havaalanına doğru yola çıkarlar. Sizin uçağınız havaalanına indiğinde onlara sizi almak üzere hazır bir şekilde bekliyor olacaklardır. Sizi İzmir havaalanından alıp Bodrum’da bulunan konaklama adresinize götürecektir. Müşterilerin memnuniyeti üzerine kurulu olan bu hizmette Mytransfer çalışanları bu konuda gerekli eğitimleri alarak müşteriyi karşılama yolculuk sırasında müşteriye ikramlarda bulunma ve en güvenli şekilde konaklama alanına ulaştırma şeklinde hizmetler söz konusudur. Bu hizmetlerde gidiş ve dönüş şeklinde bu hizmetlerin verilmesi söz konusudur. Müşterinin yolculuk sırasında kendini özel hissetmesi İzmir Bodrum transfer firmasının prensipleri ve vazgeçilmez misyonları arasındadır. Tatillerinizde transfer şirketi ile yolculuk yapın yolculuğunuz sizin için unutulmaz bir güzellikte olsun.

İzmir – Bodrum Transfer Hizmeti İçin Mytransfer

İzmir merkezli Mytransfer ile tüm Ege bölgesine kaliteli hizmet anlayışıyla havaalanı transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. İzmir’ e gitmek için uçak yolculuğunu tercih ettiğiniz durumlarda, buradan Bodrum’ a geçmek için izmir bodrumTransfer hizmetini kullanarak konforlu ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. My Transfer size her türlü konforu sağlayarak en rahat ve en hızlı şekilde Bodrum’ ulaşmanızı sağlayacaktır.

Uçağınız iniş alana iniş yaptığında tercihinize göre binek, lüks veya kalabalık gruplar için minibüs tarzında lüks araçlarımız ile deneyimli şoförlerimiz sizi bekliyor olacaklardır. Deneyimli uzman kadromuz ile hiç sorun yaşamadan rahat araçlarımızda konforlu bir şekilde yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İzmir’e gitmeden önce Mytransfer ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan aracı seçerek rezervasyonunuzu yaptırmak.

Listedeki tüm bakımları yapılmış olan lüks araçlardan ihtiyacınız olanı seçerek siz İzmir Havaalanına varmadan müşteri memnuniyeti garantili izmir bodrum Transfer için profesyonel personeliyle alanda hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece şehrin trafiğini, gürültüsüne maruz kalmadan en rahat şekilde yolculuğunuzu tamamlayabilir ayrıca belirttiğiniz tercihinize göre tekrar otelinizden alınarak havaalanına kadar aynı konforu yaşayabilirsiniz. Tatiliniz için ayırdığınız zamanınızı yorucu iş ve işlemlerle uğraşmak zorunda kalmadan, keyifli bir şekilde bu güzel şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

Genellikle tatil için tercih edilen bu bölgelerde, tatil dışında özellikle yurtdışı iş bağlantılarınız için ziyaret etmeniz gerektiğinde Mytransfer, yabancı dil bilen, ileri sürüş tekniklerine hâkim deneyimli kadromuzla, misafirlerimizi rahat ettireceğinizden şüpheniz olmasın. Yabancı misafirleriniz ülkemizin güzelliklerini tanırken, yabancısı oldukları, farklı bir şehir ve kültür içerisinde herhangi bir zorluk yaşamayacaklardır.

İzmir ve Bodrum Arası Araç Transfer

İzmir’den Muğla’nın en gözde tatil beldesi olan Bodrum’a araç transfer hizmetinden yararlanmak isteyen kişilere her türlü standart binek, lüks binek, vito ve minibüs araçları sağlanmaktadır. Standart binek ve lüks binek araçlar bir ile dört kişi arası kişi alabilme kapasitesine sahiptir. Vito araçlar bir ile sekiz kişi alma kapasitesine sahiptir. Minibüs araçlar da ise bir ile on altı kişilik kapasite mevcuttur. İzmir Bodrum transfer gelecek kişi sayısına göre araç çeşitleri vardır. Seçilecek araçlar için fiyat ile ilgili internet adresinde ilgili bilgi mevcuttur. Gelecek kişi ve bütçe doğrultusunda araç seçilir. Araç transfer işlemi oldukça kolay bir işlemdir.

İzmir Bodrum transfer için kiralanacak araçla birlikte şoför hizmeti verilmektedir. Şoför hizmetini yararı çok büyüktür. Kişi yol yorgunu ise şoför sayesinde yol gitme probleminden kurtulacak bu da kişinin ekstra enerji harcamasına gerek kalmayacak kolaylık sağlayacaktır. Tüm şoförler araçlar için gereken belgeleri alabilmek için gerekli eğitimi almış kişilerdir. Araç ile birlikte verilen şoför hizmeti sayesinde ek şoför kiralama bedelinden tasarruf edilir. İzmir Bodrum transfer özel araca oranla kişilere büyük kolaylık sağlar. Kişiler araç muayenesinden, bakımından ve servisle alakalı tüm sıkıntılardan muaf olurlar. Bunun yanında kiralama işleminde araç geri iade edilmelidir. Ancak araç transfer işleminde gelen şoför sayesinde kişi tüm bu yükten kurtulacaktır. Şoför ile gidecek ya da gelecektir. Şoför müşteriyi tam adrese bırakıp işi bitecektir. Kişi de bu sayede tüm yüklerden ve yol gitme sıkıntılarından kurtulacaktır. Bunun da yanına eğer kişi gittiği yere yabancıysa bilen bir kişi olan şoför ile o yerde işlerini gerçekleştirmek kaybolmaya ya da oluşabilecek diğer sıkıntılara karşı önlem olacaktır.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

REZERVASYON YAP
0850 840 33 11

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin:

Tüm Yazılar