Bodrum havalimanı transfer hizmeti, yurtiçinden veya yurtdışından gelen herkes için hizmet sunmaktadır. Bodrum havalimanına inen müşterilerimiz için konforlu ve ayrıcalıklı ulaşım sağlamaktayız. Bodrum havalimanı transfer sizleri firmamıza ait konforlu araçlarıyla alarak istediğiniz konuma (otel, ev, apart, tatil bölgesi vb.) ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir. Özellikle Bodruma ilk defa gelen müşterilerimiz için adres bulma konusunda kolaylık sağlanmaktadır. Genellikle iş seyahati veya tatil konaklaması nedeniyle yapılan uçak yolculuğu sonrası hiç beklemeden gitmek istediğiniz adrese ulaştırmaktayız. Böylece Bodrum Havalimanı transferiyle zamandan da tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Bodrum havalimanı transfer hizmetini hem ekonomik hem konforlu ulaşım için tercih edebilirsiniz. 5 yıldızlı hizmet sunan firmamız ihtiyacınıza uygun olarak 7/24 hizmet sunmaktadır. Web sitemizdeki rezervasyon formunu doldurarak bu ayrıcalıklı hizmetin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bodrum Milas Havalimanı (Airport) web sitesine ulaşmak için https://milas-bodrumairport.com/tr-TR/ bağlantısına tıklayınız.

Bodrum Havalimanı Transfer Tavsiyesi

Müşteri memnuniyetini önemseyen Mytransfer ekibi, Bodrum havalimanı transferinde tam anlamıyla 5 yıldızlı hizmet sunmaktadır. İstenilen her kişi sayısına uygun lüks araçlarıyla Bodrum’un tüm bölgelerine ulaşım hizmeti verilmektedir. Bodrum içi ulaşımda kullanılan taksi,otobüs vb. alternatif araçları bekleyip zaman kaybetmek yerine ; Bodrum Havalimanı transfer ile istediğiniz konuma istediğiniz saatte ulaşmanız artık mümkün.

Uçak inmeden önce yapacağınız rezervasyon ile sizleri ister iç hatlar ister dış hatlarda lüks araçlarımızla karşılıyoruz. Bagaj yükleme, adres sorma veya kaybolma derdi olmadan konforlu bir şekilde en kısa yoldan gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Mytransfer firmamızda bulunan 3 tip lüks aracımızla (lüks binek, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter) tam 16 kişiye kadar yolcu taşıyabilmekteyiz. İhtiyacınıza göre rezervasyonda talep edilen aracınız siz daha uçaktan inmeden sizi bekler, bagajınızı araca yükler ve istenilen adrese deneyimli şoförlerimiz aracılığıyla en kısa yoldan ulaşmanızı sağlar. İster tek kişi ister grup halinde seyahat etmekte olun Bodrum havalimanı transferi sayesinde taksi ya da otobüs bekleme derdiniz sona erecektir. Kendi aracınız gibi hissedeceğiniz bu hizmette Mytransfer firması hem havalimanına transfer hem de havalimanından bodrum içine transferde 5 yıldızlı hizmetiyle yanınızda.

Uygun Fiyata Bodrum Havalimanı Transfer

Mytransfer firması en uygun fiyata Bodrum Havalimanı transfer hizmeti sunmaktadır. Rakip tüm firmalara nazaran cebinizi de düşünen ancak ekonomik olma çabası içinde konforu ve lüksü ihmal etmeyen Bodrum Havalimanı transferle artık ulaşım çok kolay. Kişi sayısı ve bagajlar için gerekecek alana göre belirleyeceğiniz lüks araçlarla Bodrum’da rekabet edilemeyecek kadar uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Özellikle 1-4 kişi için diğer araçlarımıza kıyasla daha uygun fiyatlı sedan lüks binek otomobillerimizi tavsiye etmekteyiz. 1-6 kişi arası ve bagajı için alana ihtiyacı olan müşterilerimiz için Mercedes Vito tipi araçlarımızla uygun fiyatlı lüks yolculuk deneyimini yaşatmaktayız. Özellikle iş seyahatlerinde karşılaşılan 6-16 kişilik grup halinde yolculuk eden müşterimiz için, Mercedes Sprinter tipi oldukça geniş ve konforlu araçlarımızla uygun fiyata Bodrum Havalimanı transfer hizmeti sunmaktayız.

Bodrum-Milas Havalimanından Bodrum merkeze 1-6 kişilik aracımız Mercedes Vito ile yapılacak yolculuklar 499 TL, 6-16 kişilik aracımız Mercedes Sprinter ile yapılacak yolculuklar ise 899 TL arasında değişmektedir. Daha detaylı bilgi için  +905327258085 whatsapp hattı üzerinden veya https://www.bodrummytransfer.com/iletisim adresi üzerindeki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Transfer Tercihi için 5 Neden?

1) Bekleme Derdine Son!

Bodrum Havalimanı transfer hizmetini tercih eden müşterimiz uçuş sonrası araç bekleme ya da havaalanına yetişme derdi yaşamadan önceden yapacağı rezervasyonla ulaşımını sağlayabilmektedir. Uçak yolculuklarının belki de en can sıkıcı yanı uçuş sonrası adrese varmak için gerekli aracın bulunmasıdır. Taksi, otobüs, minibüs vb. alternatif araçları saatlerce beklemek yerine biz sizleri daha uçaktan inmeden beklemeye başlıyoruz. Uçak rötar yapsa bile fazla bekleme hizmetinden ayrıca ücret talep etmiyoruz. Uçağa yetişmek için kısıtlı zamanı olan müşterilerimizi ise en kısa zamanda Bodrum havalimanına ulaştırıyoruz.

2) Konforlu ve Ayrıcalıklı Ulaşım Hizmeti

Profesyonel şoförlerimiz ve lüks araçlarımız sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyeti için ayrıcalıklı bir yolculuk deneyimi sunulmaktadır. Hem zamandan tasarruf edip dinlemek için vakit ayırmanızı sağlamakta hem de en uygun fiyatlarla Bodrum Havalimanı transfer hizmeti sunmaktayız.

3) Kolay Ödeme Yöntemi

Mytransfer web sitesi üzerinden yapacağınız rezervasyon sonunda internetten online ödeme ya da yolculuk esnasında nakit ödeme yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca yanında nakit taşımayan müşterilerimiz içinde kolaylık sağlamak adına araç içerisinde de kredi kartıyla ödeme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Ücretlendirme kişi sayısına değil tercih edilen araç tipine göre yapıldığından gelmeyen ya da gruba sonradan dahil olan kişilerden ayrıca ücret alınmayacaktır.

4) 7/24 Online Rezervasyon

İstediğiniz her saate uygun araç kapasitesine sahip Bodrum Havalimanı Transfer hizmetine web sitemiz üzerinden 7/24 Online Rezervasyon yaparak ulaşabilirsiniz.

5) Sizi Anlıyoruz!

Özellikle yurtdışı misafirlerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen Mytransfer firmamız yabancı dile hakim şoförlerle çalışmaktadır. Yabancı misafirlerimizle kolaylıkla anlaşarak istedikleri adrese en kısa zamanda ulaştırmaktayız. Bu sebeple rezervasyonda, seyahat süresince veya ödeme anında hiçbir sorun yaşanmamaktadır.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin: