Dalaman Havalimanı transfer, Mytransfer şirketi bünyesinde havalimanından belirtilen adrese kısa zamanda ulaşmanızı sağlayan hizmettir. Uçak indikten sonra otobüs, taksi, minibüs vb. Alternatif ulaşım araçlarını uzun süre beklemek yerine önceden yapacağınız rezervasyon ile adrenize hızlıca ulaşmanızı sağlamaktayız. Ayrıca yine bulunduğunuz otel, ev, apart, tatil beldesi vb. adreslerden sizi zamanında alarak havalimanına kısa zamanda ulaşmanızı sağlamaktayız. Profesyonel şoförler ve lüks araçlarımız sayesinde müşterilerimizin konforlu bir yolculuk yapması için çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti Dalaman Havalimanı transfer hizmetinde Mytransfer şirketinin öncelikli hedefidir. Tüm yerli ve yabancı müşterilere hizmet verilmekte olup her kişi sayısı ve bagaj türüne göre araçlarımız mevcuttur. Yapacağınız online rezervasyon ile siz daha uçaktan inmeden belirtilen noktada (iç hatlar/dış hatlar) sizi bekliyor olacağız. Size ise sadece bu VIP ve konforlu 5 yıldızlı hizmetin tadını çıkarmak kalacaktır.

Dalaman Havalimanı (Airport) için hemen https://www.dalamanairport.aero bağlantısına tıklayın.

Dalaman Havalimanı Transfer Tavsiyesi

Ege kıyılarının turizm cennetlerinden biri olan Marmaris’te konaklama, iş seyahati, tatil, aile ziyareti vb. nedenlerle bulunacak olan kişilerin ilk tercihlerinden biri Mytransfer ile Dalaman Havalimanı Transfer hizmetidir. Bu hizmet ile hiçbir zaman kaybına uğramadan ve sizi hiç bekletmeden istediğiniz adrese ulaştırmaktayız. Taksi, otobüs, minibüs beklemek yerine Mytransfer şirketinden talep edeceğiniz Dalaman Havalimanı transfer aracıyla ayrıcalıklı ve konforlu ulaşımın tadını çıkaracaksınız.

Uygun Fiyata Dalaman Havalimanı Transfer

Uygun fiyata Dalaman Havalimanı transfer hizmeti sunan firmalardan karşımıza çıkan ilklerden bizi olan Mytransfer cebinizi de düşünmektedir. Diğer transfer şirketlerine kıyasla uygun fiyata Dalaman Havalimanı transferine Mytransfer web sitesi ve whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Her kesim ekonomiye uygun lüks araçlarıyla maksimum hizmet minimum ücret hedefimizdir. Genellikle 1-4 kişi arası tercih edilen sedan tipi binek otomobiller daha uygun fiyatlıdır. 1-6 kişilik ve bagaj kapasitesi oldukça yüksek olan Mercedes Vito tipi araçlarımız ise ayrı bir bagaj ücreti alınmadan sizi istediğiniz yere götürecektir. Daaha çok iş seyahatleri,fuar ve grup kongre toplantıları için tercih edilen Mercedes Sprinter tipi lüks araçlarımız ile de grup indirimlerinden yararlanmanız mümkün olacaktır.

Ücret tarifemiz kişi sayısına göre değil, araç seçimine göre şekillenmektedir. Bu sebeple son dakika ortaya çıkan aksilik sonucu Dalaman Havalimanı transferini kullanamayacak kişiden veya yine aynı gruba sonradan katılan kişiden ayrı bir ücret talep edilmeyecektir. Daha uygun fiyata rezervasyon yapabileceğiniz ekonomik araçlarımız yada daha lüks bir seyahat isteyenler için VIP deluxe araçlarımız mevcuttur. Ücret tarifemiz her yıl güncellenmekte olup yaklaşık olarak şu şekildedir:

  • Ekonomik Mercedes Vito 449 TL
  • Mercedes VİP Vito Deluxe 599 TL
  • Mercedes Sprinter 899 TL
  • Mercedes C/E Class ise 1750 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir.

Dalaman Havalimanı Transfer Tercihi için 6 Neden?

1) Bekleme/gecikme problemi yaşamazsınız.

Web sitemiz üzerinden veya whatsapp hattından bizimle iletişime geçerek erkenden yapacağınız rezervasyonla siz bizi değil biz sizi bekliyoruz! Daha uçağınız inmeden yada uçağın kalkış saatinden önce adresinize kadar geliyoruz. Böylelikle gitmek istediğiniz konuma erkenden ve konforlu bir ulaşım yapmanızı sağlıyoruz.

2) Güvenli Yolculuk.

Mytransfer firması hem can hem de mal güvenliğine önem vermektedir. Önceden rezervasyon ile belirlenen veya ödenen ücrete ek bir ücret talep edilmemektedir. Böylece taksilerde vb. araçlarda sık sık karşılaşılan şişkin ücret tarifleri ile karşılaşmayacaksınız. Araçlarımızın bagajları oldukça geniş olduğundan bavul ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde yanınızda taşıyabileceksiniz.

Ayrıca belirtmek gerekir ki özellikle Vito ve Sprinter tipi araçlarımızın kullanımı için şoförlerimizin D2 sürücü yetki belgesi mevcut olup can güvenliğinize de önem vermekteyiz. Araçlarımızın aylık periyodlarla bakımı yapılmakta, olası bir aksiliğe sebebiyet minimuma indirilmektedir.

3) 7/24 Hizmet.

İstediğiniz her saate uygun araçlarımız hazır bulunmakta olup size en hızlı hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Tüm istek ve sorularınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

4) Herkese Uygun Araç.

Mytransfer şirketi bünyesinde tüm yerli ve yabancı müşterilere hizmet verilmektedir. Bireysel yada grup halinde yapacağınız Dalaman Havalimanı transferi için tüm kişi sayısına uygun araçlarımız mevcuttur. Rezervasyon sırasında size en uygun araç tipini belirleyebilir yardım ve destek için bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattı: +90 0546 880 35 35.

5) Sizi Anlarız!

Mytransfer Dalaman Havalimanı transfer hizmeti yabancı müşterilerimiz tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sebeple alanında uzman şoförlerimiz yabancı dil konusunda da oldukça bilgilidir. Müşterilerimizin konuştukları dili anlayabilecek ve onlarla iletişim kurabilecek şoförlerimiz size yolculuk esnasında destek olmaktadır. Böylece seyahat öncesi rezervasyon, yolculuk süresi boyunca veya ödeme sırasında hiçbir problemle karşılaşılmamaktadır.

6) Kolay Ödeme Yöntemi.

Ödemelerinizi rezervasyon sırasında online olarak yapabileceğiniz gibi yolculuk esnasında nakit olarak da yapabilirsiniz. Ayrıca yanında nakit bulunmayan müşterilerimiz araç içi kredi kartı ile ödeme yöntemini de kullanabilmektedir.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin: