Adnan Menderes Havaalanı vip transfer, yakın zamanda bir İzmir seyahati planlayanlar için ideal bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanarak şehre ulaşır ulaşmaz sizi havalimanında beklemekte olan aracınıza binebilir; konaklayacağınız otele ya da istediğiniz farklı bir yere doğru yola çıkabilirsiniz. Havalimanı transfer hizmetinin diğer ulaşım türlerine göre çok sayıda avantajı vardır. Aynı zamanda son model araçlarla yolculuk yapmak size her zaman konforlu bir süreç vadeder.

Mytransfer bünyesinde çalışan deneyimli şoförler, yolculuk sırasında hem sizin hem de sevdiklerinizin güvenliğini düşünerek hareket eder. Bu nedenle trafik kurallarına uygun şekilde ve hız limitlerini aşmadan araçları kullanırlar. İzmir’i yakından tanıyan şoförlerimiz, hangi yollardan ulaşımın daha rahat yapılacağı konusunda da fikir sahibidir.

Adnan Menderes Havalanına ait uçuş bilgilerini incelemek için hemen http://adnanmenderesairport.com/tr-TR/ucus-bilgileri bağlantısına tıklayın!

Adnan Menderes Havaalanı Vip Transfer Avantajları

Bir şehre seyahat edeceğinizde havaalanından otelinize nasıl ulaşacağınız en az otel rezervasyonu kadar önemli bir konudur. Özellikle gece çok geç saatlerde ya da sabahın erken bir vaktinde İzmir’e ulaştığınızda, toplu taşıma aracı bulmakta zorlanabilir ve bu nedenle uzun süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. Yol yorgunluğunun üzerine bir de bu sıkıntıyı çekmek istemiyorsanız, İzmir Havalimanı transfer hizmetinden yararlanmalısınız. Şehre hangi saatte gelirseniz gelin, şoförümüz sizi karşılayarak vip aracınıza kadar size eşlik eder. Araç içerisinde rahat edebilmeniz için her türlü detay düşünülmüştür. Yol ne kadar uzun olursa olsun ister uyuyarak ister İzmir’in eşsiz manzarasının tadını çıkararak varış noktasına ulaşabilirsiniz.

Adnan Menderes Havaalanı Vip Transfer Rezervasyon

Adnan Menderes Havalimanı vip transfer için rezervasyonunuzu seyahat planlarınız kesinleştiği anda yaptırmalısınız. Rezervasyon sırasında sizden kişi sayısı, araç tercihi, uçuş saati ve bagaj sayısı gibi bilgiler alınır. Bu bilgilere göre uygun araçların hangisi olduğu belirtilerek bir tercih yapmanız sağlanır. Rezervasyon sırasında bebek ve çocuklar için oto koltuğu talebinde bulunabilir; engelli yolcularınız varsa bunu da belirterek şoförümüzün gerekli yardımı yapmasını ve araç içi düzenlemeleri gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Rezervasyon sırasında belirttiğiniz varış günü ve saatinde, şoförümüz sizi havalimanında beklemeye başlar. Şoförümüz, sizin kendisini kolaylıkla tanımanız için elinde bir pankart taşır. Pankartta firmamızın ismi yazılı olduğu için yetkili personelimize hemen ulaşarak aracınıza doğru yola çıkabilirsiniz.

TIKLA, HEMEN REZERVASYON YAP!

Adnan Menderes Havaalanı Vip Transfer Araçları

Adnan Menderes Havaalanı vip transferde size lüks, Mercedes Vito ve Sprinter araçlarla hizmet verilir. Kalabalık bir grup ile İzmir’e gelecekseniz, Vito ve Sprinter araçlarımızdan uygun sayıda talep ederek beraberinizdeki kişiler için de konfor sağlayabilirsiniz. Vito araçlar, en fazla 6; Sprinter araçlar ise 16 kişiye kadar yolcu almaktadır. Tüm araçların düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılmaktadır. Herhangi bir arıza söz konusu olduğunda ise onarım işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede yol boyunca araçtan kaynaklı herhangi bir sorun yaşamadan gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Adnan Menderes Havaalanı Vip Transfer Güzergâhları

Adnan Menderes Havaalanı transfer hizmeti ile İzmir’in ilçelerine; Aydın, Balıkesir, İstanbul gibi farklı şehirlere ulaşabilirsiniz. İzmir’in birçok ilçesi, özellikle yaz aylarında yoğun talep görmektedir. Deniz, kum ve güneş üçlüsü eşliğinde tatil yapmak isteyenler, İzmir’i tercih etmelidir. Bunun yanı sıra kongreler ve çeşitli iş dünyası etkinlikleri de İzmir’de sıklıkla gerçekleştirilir. Günübirlik iş toplantıları, festivaller, konserler için şehre gelmek isteyenler de Mytransfer ayrıcalıklarından yararlanabilir.

Adnan Menderes Havaalanı Vip Transfer Kampanyaları

Düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde ayrıcalıklı fiyatlardan hizmet alma şansınız vardır. Güvenilir yolculuğun tek adresi olan Mytransfer, personellerini titizlikle seçer. Yolcu taşımacılığında şoför olarak çalışabilmek için zaruri olan kurallar, firmamızda harfiyen uygulanır. Bu sayede şoförlerimize her zaman güvenebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla size her konuda yardımcı olan ekip arkadaşlarımızla hem İzmir’e gelişlerinizde hem de şehirden ayrılırken konforlu bir yolculuk süreci geçirebilirsiniz.

Adnan Menderes Havaalanı Vip Transfer Fiyatları

Adnan Menderes Havaalanı Vip transfer fiyatları; gidilecek lokasyona, kişi sayısına ve farklı detaylara göre belirlenir. En kısa mesafe 450TL’den başlamaktadır. Dilerseniz sizinle aynı yere yolculuk yapan kişilerle beraber paylaşımlı transfer hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Firmamız size her zaman cazip fiyatlardan hizmet vererek her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. İster tatil ister iş amaçlı İzmir’e gelin transfer hizmetinin ayrıcalıklarından yararlanmalısınız. Toplu taşımanın kalabalığından uzak güvenli bir yolculuk için siz de hemen Mytransfer ile iletişime geçebilirsiniz.

Avantajlı transfer fiyatlarımızı incelemek için hemen https://mytransfer.com.tr/transfer-fiyatlari/ bağlantısına tıkla!

İzmir Adnan Menderes Havaalanı Vip Transfer

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti