İzmir hem tarihi ve turistik mekânları hem tatil beldeleri hem de iş toplantıları amacıyla en çok seyahat edilen bölgelerden biridir. Özellikle İzmir ve çevresini bilmeyen birçok insan gideceği adresi bulmakta zorlanıyor. Tam bu noktada yardımınıza Mytransfer İzmir transferi hizmeti yetişiyor. İzmir Adnan Menderes havalimanına gelen tüm yerli ve yabancı misafirlerimizi önceden oluşturulan rezervasyon ile karşılıyoruz. İzmir’in en iyi transfer hizmetini veren Mytransfer siz müşterilerimizin memnuniyeti ile günden güne büyüyor.

İzmir transfer kolay transfer

İzmir transfer kolay transfer

Hem iç hatlar hem dış hatlardan gelen müşterilerimizi elimizde isimlerinin yazılı olduğu büyük panolarla bekliyoruz. Onları İzmir Havalimanından alıp istedikleri adrese lüks araçlarımızla konforlu bir şekilde taşıyoruz. Mytransfer ailesi olarak siz müşterilerimizin güvenli ve en rahat şekilde bir seyahat deneyimi yaşamanız için çalışıyoruz. İzmir Transfer egenin en geniş transfer hizmetini veren şirketlerden biridir. İlk başta sadece İzmir havalimanından yine İzmir içine seyahat hizmeti vermek için kurulan Mytransfer artık Egenin birçok kentinde hizmet sunuyor. Müşterilerimizden gelen memnuniyet mesajları ve farklı şehirlere de olan taleplerin artmasıyla hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Mytransfer geniş araç filosu ile herkese uygun ulaşım imkânı sunuyor. Size de en az 5 yıl tecrübeli ve güler yüzlü şoförlerimizle VIP İzmir transferinin keyfini çıkarmak kalıyor. İzmir Transfer sadece İzmir’de değil Bodrum, Antalya, Didim, Kuşadası ve İstanbul gibi daha birçok şekilde Türkiye’nin en iyi transfer hizmetini sunuyor.

Sık sık transfer hizmeti alıyorsanız size sorumuz şu? “Hiç İzmir vip transfer hizmeti olarak Mytransfer’i tercih ettiniz mi?” Bugüne kadar tercih etmemişseniz bizce bi deneyin!

İzmir transferde seçeceğiniz herhangi bir bölgede sizi adresinizden alıp en yakın havalimanına bırakıyoruz. Aynı şekilde uçak iniş saatinizden en az 10 dakika önce gelerek sizi havalimanından alıp yine gitmek istediğiniz adrese bırakıyoruz. Özellikle yabancı turistlerin, iş ve toplantı seyahatlerinin, tarihi ve turistik gezilerin, otel konaklamalarının ilk tercihi Mytransfer oluyor.

Mytransfer’in İzmir’in en iyi transfer merkezlerinden biri olmasının sebebi de her ihtiyaca uygun araçlarının bulunmasından kaynaklanıyor. Daha çok 1 ila 4 kişilik yolcularımızın tercih ettiği lüks sedan araçlarımız sizleri adresinize konforlu bir şekilde götürüyor. 4 ila 6 kişilik gruplarımızın tercihi ise Mercedes Vito’dan yana oluyor. Bazen 4 kişilik aileler de Mercedes Vito’yu geniş bagaj kapasitesinden faydalanmak adına tercih edebiliyor. Mercedes Sprinter ise özellikle iş seyahatlerinde, toplu gezilerde ve şirket toplantılarında personel taşımacılığı amacıyla tercih ediliyor. Müşterilerimiz her türlü ihtiyacına göre araç kapasitesini tercih edebiliyor. İzmir transferde, transfer hizmetinin en iyisi yine Mytransfer oluyor.

En iyi İzmir vip transfer hizmeti

En iyi İzmir vip transfer hizmeti

İzmir transfer hizmeti sunarken yolcularımızın tüm güvenliği ve konforu düşünülmektedir. Lüks araçlarımızın aylık olarak periyodik bakımları yapılmaktadır. Özellikle her müşteri taşımacılığı sonrası araçlarımızın detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmaması adına araç iç ve dışında tüm bakım ve onarımlar yapılmaktadır. Can güvenliğiniz için her araç tipine uygun sürücü belgesine sahip şoförlerimiz sizlere gönderilmektedir.

İzmir transferin en iyisi olarak anılan “Mytransfer” tüm yerli ve yabancı misafirlerimize hizmet verebiliyor. Özellikle yabancı misafirlerimiz ile sağlıklı ilişkiler kurabilmek adına yabancı dil bilen şoförlerle çalışıyoruz. Böylelikle adres bilgisi, yer ve saat bilgisi veya ödemeleri alırken anlaşmakta zorlanmıyoruz. Sizi hem anlıyor hem de beş yıldızlı VIP hizmet sunuyoruz.

Önceden oluşturacağınız rezervasyon ile hiç otobüs, taksi, minibüs vb. alternatif ulaşım araçlarını beklemeden sizi kapınızdan alıyoruz. Yine iniş saatinizi ve hattınızı belirterek sizi havalimanında beklemeye başlıyoruz. Bagajlarınızı kendi ellerimizle yerleştiriyor yine sizi hiç yormadan kapınıza kadar götürüyoruz. Kendinizi bir makam aracında seyahat ediyor gibi hissedeceğinizi garanti ediyoruz.

Mytransferin en çok tercih edilen ve en iyi hizmeti sunan transfer şirketlerinden olmasının bir diğer nedeni ise sizi anlamamızdır. Uçak yolculuklarını bilirsiniz, her zaman kusursuz geçmeye bilir. Bazen en az 1-2 saatlik rötarlarla karşılaşılabilir. Şoförlerimiz uçağın normal iniş saatine göre gelmiş ve sizi bekliyor olabilir. Bu gibi durumlarda sizden beklediğimiz için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Durumun elinizde olmayan nedenlerden dolayı kaynaklandığını anlıyor ve herhangi bir problem çıkarmıyoruz.

Elinin altında telefon veya bilgisayar bulunan herkes, günün her saatinde bizlerden online randevu oluşturabiliyor. Randevu alırken belirtilen saatlerde sizleri kapınızdan alıyor, havaalanına bırakıyoruz. Havaalanından da istediğiniz her noktaya en iyi, en konforlu, en lüks ancak en ucuz ulaşım hizmetini sağlıyoruz.

Kolay ödeme yöntemlerimiz sayesinde yolculuk esnasında ya da randevu oluştururken zamanınızı almıyoruz. Ödemelerinizi randevu sırasında online olarak yapabileceğiniz gibi yolculuk sırasında nakit/kredi kartı ile de yapabiliyorsunuz.

Mytransfer İzmir’in en iyi transfer şirketi olarak kişi başı değil araç başı ücret tarifesi uyguluyor. Örneğin 6 kişilik Mercedes Vito’yu ister 4 ister 6 kişi için talep edin ödeyeceğiniz ücret aynı kalıyor. Böylece seyahat esnasında gruba sonradan dahil olabilecek bir arkadaşınız, aile üyeniz ya da tanıdığınızdan ayrıca bir ücret talep etmiyoruz. Özellikle toplu seyahatlerde 16 kişilik Mercedes Sprinter araçların tercih edilmesi kişi başı ücrete bölünerek düşünüldüğünde daha ekonomik hale geliyor.

Yaz ayları için klimalı, kış ayları için ısıtmalı VIP araçlarımızla mevsimin önemi kalmıyor. Yazın o yakıcı havanın etkisini serin ve klimalı araçlarımızda dinlenerek giderirken, kışında sıcacık bir yolculuk deneyimi sunuyoruz. Bebek yolcularımıza ayrıca önem vererek seyahatlerini daha güvenli ve konforlu geçirmeleri için araçlarımıza hemen bir bebek koltuğu sabitliyoruz.

Mytransferi tercih eden müşteriler taksilere yüksek ücretler ödemek zorunda kalmıyor. Şoförlerimiz yollara oldukça hâkim olduklarından en az trafik ışığına takılarak en kestirme yollardan sizleri adresinize ulaştırıyor. Özellikle İzmir ve tüm Ege bölgesinde verdiği hizmeti her geçen gün genişleten Mytransfer sizlere de bu konforlu ulaşım hizmetini sunmak için sabırsızlıkla bekliyor. İzmir en iyi transfer siz müşterilerimizin istek, öneri ve memnuniyetlerine göre her geçen gün hizmet sınırlarını genişletiyor.

İzmir havalimanı yolcu ve ziyaretçiler için sık sorulan soruları merak ediyor musunuz? Hemen tıklayın.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti