Çeşme transfer hizmeti olarak daha önce hiç Mytransfer firmasını tercih ettiniz mi? Etmediyseniz bu yazıyı mutlaka okuyun, neden tercih etmek istediğinizi öğrenin!

Uygun fiyatlarla konforlu bir seyahat deneyimini kim istemez ki? Mytransfer Adnan Menderes İzmir Havalimanı’ndan Çeşme’ye güvenilir ve VIP ulaşımın garantisini veriyor. Uçak yolculuğunuz sonrası sizleri iç hatlar veya dış hatlarda bekliyoruz. Gitmek istediğiniz otel, ev, apart vs. Çeşme çevresindeki aklınıza gelebilecek her yere konforlu ulaşımınızı sağlıyoruz. Sizleri bilmediğiniz bir şehirde otobüs, minibüs, taksi bekleme derdinden kurtarıyoruz. Sadece gidilecek adresin adının belirtilmesi bizim için yetiyor. Çevreye ve yollara hâkim şoförlerimiz en kısa sürede sizi adresinize ulaştırıyor.

Mytransfer’in Çeşme’nin en iyi transfer şirketi olmasının sebebi iki yönlü hizmet vermesinden geçiyor. Mytransfer sizi hem havalimanından alıyor hem de adresinizden alıp havalimanına ulaştırıyor. Uçağınız inmeden en az 10 dakika önce şoförlerimiz lüks araçlarımızla ellerinde adınızın görünür şekilde yazdığı panolarla sizleri bekliyor. Erkenden yapacağınız rezervasyon ile de uçak kalkış saatinize geç kalmadan Mytransfer ile zamanında yetişebiliyorsunuz.

Çeşme Transfer | En İyi Transfer

Çeşme Transfer | En İyi Transfer

Birçok yerli ve yabancı misafirlerimiz İzmir Havalimanından Çeşmeye transferinde Mytransferi tercih ediyor. Mytransfer Çeşmenin en iyi transferi olarak hizmet veriyor. Periyodik bakımları düzenli bir şekilde yapılan araçlarımızla sorunsuz bir yolculuğun tadını çıkartıyor.

Bagaj kapasitesi yüksek, her aile tipine uygun, iş toplantıları veya gezilerinde sıklıkla tercih edilen Mercedes Sprinter tipi araç filosuyla müşteri memnuniyetini arttırmak adına çalışıyoruz. Özellikle tatil ve iş seyahati amacıyla Çeşmeye uğrayan müşterilerimizin ilk tercihi Mytransfer ailesi olarak biz oluyoruz.

Çeşme en iyi transfer hizmetlerinden olan Mytransfer ile adres bulma, bavul taşıma, uçağa yetişme veya otel girişi saatine yetişme dertlerinden sizleri kurtarıyoruz. Gitmek istediğiniz noktaya lüks araçlarımız ve profesyonel şoförlerimizle sizi hiç yormadan ulaştırıyoruz.

Çeşme Havalimanı Transferinde Mytransfer’in Avantajları Nedir?

 • Mytransfer Adnan Menderes İzmir Havalimanı ve çevre illerinde verdiği geniş hizmet ağıyla en çok tercih edilen havalimanı transfer şirketlerinden biridir. Bu tercihin sebebi tamamen müşterilerin her birinin memnuniyetle bizden ayrılmasıdır.
 • Mytransfer özellikle her sayıya uygun lüks araçlarla hizmet verdiğinden hem aileler hem de şirketler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Genellikle 1 ila 4 kişilik ailelerimize lüks sedan araçlarımızı tavsiye ediyoruz. Kişi sayısı 1 ila 6 ve bagajı fazla olan müşterilerimize Mercedes Vito tipi araçlarımız oldukça yeterli geliyor. Aynı zamanda Mytransfer iş seyahatlerini ve gezi gruplarını da düşünerek 6-16 kişilik Mercedes Sprinter tipi araçlarla da ulaşımınızı sağlayabiliyor.
 • Hızlıca iletişime geçebileceğiniz ekibimiz ile yolculuk planınızı birlikte yapıyorsunuz. Uçak kalkış veya iniş saatlerinizi, yolcu sayınızı, bagaj durumunuzu ve gidilecek adresi belirtmeniz durumunda fiyatlar konusunda yardımcı oluyoruz. Önceden belirlenen fiyatlar harici ekstra bir ücret talep etmiyoruz.
 • Ücretlerimiz kişi başı değil araç başına hesaplandığından yolculuğumuza sonradan dahil edeceğiniz kişilerden ekstra bir ücret almıyoruz.
 • En az 5 yıl deneyimli usta şoförlerimizle hizmet vererek her şeyden önce can güvenliğinizi düşünüyoruz.
 • Mytransferi yabancı yolcularımızda sıklıkla tercih ettiğinden yolculuğunuz için sizlere dilinizden anlayabilecek şoförleri gönderiyoruz. Böylece adres bilgisi almakta ya da çeşitli taleplerinizi anlamakta zorlanmıyoruz.
 • Mytransfer en iyi Çeşme transferi olarak ödeme yöntemlerinde de sizlere kolaylık sağlıyor. Rezervasyon sırasında online şekilde ödeme yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda yolculuk esnasında nakit olarak ya da araçlarımızda bulunan post cihazları ile kredi kartı ile anında ödeme yapabiliyorsunuz.
 • Tüm araçlarımız yüksek bagaj kapasitesine sahip olduğundan araca sığmama gibi bir problem yaşamıyorsunuz. Müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşmede belirteceğiniz bavul sayısına göre biz size zaten hangi aracı tercih etmeniz gerektiğini söylüyoruz.
 • Bebek yolcularımızın olması durumunda araçlarımıza bebek koltuğunu sabitleyerek sizlere ulaşıyoruz.
 • Uçağınızın rötar yaptığı durumlarda şoförlerimizin sizi uzunca beklemesi halinde bile ekstra bir ücret talep etmiyoruz.
 • Bagajlarınızı araçlarımıza biz yerleştiriyor yine özenli bir şekilde adresinize kadar ulaştırıyoruz.
 • Yollara ve adreslere hâkim şoförlerle çalıştığımızdan sizleri kısa sürede adresinize ulaştırarak dinlenmeniz için fırsat sunuyoruz.
 • Hem online olarak hem de Whatsapp hattımız üzerinden rezervasyon yapabilme imkânı sunuyoruz.
 • Tam belirlenen saatte bulunduğunuz adresten sizi alarak havalimanına bırakıyor, yine aynı şekilde havalimanından otele bırakarak iki yönlü hizmet sunuyoruz.
 • Adres bulma, otobüs bekleme, bagaj taşıma ve saate yetişme gibi tüm problemleri tek bir rezervasyonla ortadan kaldırıyoruz.
 • Klimalı, geniş, konforlu ve lüks araçlarımızla size İzmir Çeşme’nin en iyi transfer hizmetini sunuyoruz.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin: