Kuşadası transfer olarak sizlere yüksek konforlu, 5 yıldızlı transfer hizmeti sunmaya odaklandık.

Kuşadası en iyi ve en çok tercih edilen transfer şirketi Mytransferdir. Hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelen bütün misafirlerimiz için ayrıcalıklı bir yolculuk deneyimi yaşatmak için çabalıyoruz. Uzun ve yorucu geçen yolculuklarınız Mytransfer Kuşadası en iyi transfer şirketiyle son buluyor. Yolculuğunuz daha bitmeden sizi kapıda bekliyoruz. Uçağınızın indiği anda sizleri kapıda güler yüzlü ve deneyimli şoförlerimiz ile karşılıyoruz.

Adresinizden uçağınıza yetişme derdiniz de Mytransfer Kuşadası’nı en iyi transfer ekibiyle son buluyor. Bir gün önceden ya da birkaç saat önceden uçak kalkış saatinizi bize bilgilendirmeniz sonucu sizi en kısa sürede havaalanına transfer ediyoruz. Kim o ağır bavulları ile bilmediği bir yerde otobüs, dolmuş, taksi aramak ister ki? Mytransfer ile sizlere Kuşadası’nın en iyi ve en konforlu yolculuk deneyimini sunuyoruz.

7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızdan sizde Kuşadası en iyi transfer deneyimini yaşamak için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm yerli ve yabancı misafirlerimize titizlikle hizmet verilmektedir. Mytransfer sizleri İzmir Havaalanından alarak Kuşadası Merkez/Davutlar/Güzelçamlı’da istediğiniz her adrese ulaşımınızı sağlamaktadır. Kuşadası transfer ile iş toplantılarına, aile ziyaretlerine veya tatil seyahatlerine yetişme derdi artık sona eriyor. Sizi Kuşadası’na en yakın havaalanı olan İzmir Havaalanından alıyor, istediğiniz adrese en hızlı ve en konforlu şekilde ulaştırıyoruz.

En İyi Kuşadası Transfer Hizmeti

En İyi Kuşadası Transfer Hizmeti | Fygun Fiyata Transfer

En Çok Tercih Edilen Kuşadası Transfer Hizmeti

Mytransfer ekibi siz müşterilerimizin yoğun isteğine karşılıksız kalmıyor. Artık İzmir-Kuşadası, Kuşadası-İzmir arasında da sizlere 5 yıldızlı hizmet sunuyor. Tüm yerli ve yabancı misafirlerimizi İzmir Havaalanından alıyor Kuşadası’nda istekleri merkeze bırakıyoruz. Yine önceden oluşturacakları randevu üzerine Kuşadası’ndan alıp İzmir Havaalanına götürüyoruz. Bu 5 yıldızlı yolculukta lüks araçlarımız, anlayışlı ve güler yüzlü şoförlerimiz, geniş araç bagajlarımızla size de yolculuğun keyfini çıkartmak kalıyor.

Mytransfer Kuşadası transferi ile otobüs, minibüs, taksi bekleme derdiniz sona eriyor. VIP araçlarımızda kendinizi sanki özel aracınızla seyahat ediyor gibi hissediyorsunuz. Her kişi sayısına ve bagaj miktarına uygun araçlarımızla bu eşsiz ve konforlu yolculuğun keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Tüm İzmir, Antalya, Bodrum, Fethiye, Manisa, Balıkesir, Denizli, Çeşme, Alaçatı’da bize güvenen misafirlerimiz şimdi Kuşadası’na yolculuk etmenin keyfini çıkarıyor. Mytransfer ailesi siz müşterileri memnun etmek adına günden güne büyüyor. Bizi bir kere tercih eden müşteriler diğer tüm seyahatlerinde transferi nasıl sağlayacağını düşünmüyor. Sizlerde en çok tercih edilen Kuşadası transfer hizmetini Mytransfer ailesinden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Kuşadası Transfer Hizmeti

Mytransfer İzmir Havalimanı – Kuşadası arasında da hizmet veren en uygun fiyatlı transfer şirketlerindendir. Bakımlı ve lüks araçlarımıza rağmen fiyatlarımızı uygun tutarak siz müşterilerimizin cebini de düşünüyoruz. Fiyatları uygun tutalım derken lüks ve konfordan vazgeçmiyoruz.

Yolculuk edeceğiniz araç tipine göre fiyatlarımız değişmekte olup tüm ailelere veya toplu iş seyahatine uygun araçlarımızla hizmet veriyoruz. Üç tip araç modeline sahip olup size en uygun olanı seçmenizde yardımcı oluyoruz. 1 ile 4 kişilik bir aileye genellikle lüks sedan tipi araçlarımızı, 1-6 kişilik bir aileye Mercedes Vito, 6’dan fazla ve 16 kişilik bir grubumuza ise Mercedes Sprinter tipi lüks araçlarımızı öneriyoruz. Tüm araçlarımız lüks ve geniş olduğundan bagaj sığdırma problemi yaşamıyoruz. Peki bu VIP hizmeti ne kadara veriyoruz?

 • İzmir Havalimanı-Kuşadası Merkez arası Mercedes Vito (1-6 kişilik araç) ile yolculuk 1450, Mercedes Sprinter (1-16 kişilik araç) ise 2250 TL’den başlamaktadır.
 • İzmir Havalimanı-Kuşadası Davutlar arası Mercedes Vito (1-6 kişilik araç) ile yolculuk 1600, Mercedes Sprinter (1-16 kişilik araç) ise 2500 TL’den başlamaktadır.
 • İzmir Havalimanı-Kuşadası Güzelçamlı arası Mercedes Vito (1-6 kişilik araç) ile yolculuk 1600, Mercedes Sprinter (1-16 kişilik araç) ise 2500 TL’den başlamaktadır.

Fiyatlarımız yapılacak km’ye göre değişmekte olup, tüm seyahatlerinize uygun araç kapasitesi mevcuttur. Daha ekonomik yolculuklar için lüks sedan tipi araçları tercih edebilir, toplu seyahatlerinizi daha ucuza getirmek için Mytransfer’den Mercedes Sprinter tipi araçlardan kiralayabilirsiniz.

Kuşadası Transferde Neden Mytransferi Tercih Etmeliyim?

 1. Siz bizi değil biz sizi bekliyoruz!

Uçağınız daha inmeden iç hatlar ya da dış hatlarda şoförlerimiz lüks araçlarımızla sizleri bekliyor. Böylece hiç zaman kaybetmeden istediğiniz adrese sizi ulaştırıyoruz.

 1. Beklenen her dakikadan ayrı ücret almıyoruz.

Uçağınızın kalkış ve iniş saatlerinde yaşanan rötarlar sonucu beklemek zorunda kalsak da sizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

 1. Fiyatlarımızı önceden belirtiyoruz.

Whatsapp hattımız 0546 880 35 35 numarası üzerinden bizlerle iletişime geçerek fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız km ve araç tipine göre belirlenmekte olup sabit bir tarife üzerinden değerlendirilmektedir. Belirtilen fiyat dışında ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

 1. Ödeme yöntemlerimiz çok basit.

Transfer ödemelerinizi ister randevu sırasında online olarak ister yolculuk esnasında nakit olarak yapabilirsiniz. Yanında nakit bulunmayan müşterilerimizde düşünülmüş olup araçlarımızda post cihazları bulundurmaktayız. Böylece yolculuk esnasında kredi kartıyla da ödeme yapabilirsiniz.

 1. Kişi başı değil araç başı ücret alıyoruz.

Belirtilen ücret tarifesi kişi başı değil yolculuk edilecek araç tipi ve sayısına göre belirlenmektedir. Böylece transfer yolculuğuna sonradan katılacak müşterilerimizden ayrıca ücret talep edilmemektedir. 1-6 kişilik bir araç kiralanmışsa ve 5 kişi yolculuk edecekse gruba sonradan dahil olan 6. Kişiden herhangi bir ücret talep edilmez.

 1. VIP ve bakımlı araçlarla hizmet sunuyoruz.

Araçlarımızın tüm periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmaması adına bakım ve onarımlarını aksatmıyoruz.

 1. Geniş bagajlı araçlar.

Araçlarımızın hepsi oldukça geniş bagaja sahip olduğundan özel olarak tercih edilmiştir. Böylece tüm bavullarınız bagajlarımıza rahatlıkla sığmaktadır.

 1. Güler yüzlü ve sizi anlayan deneyimli şoförlerle çalışıyoruz.

Şoförlerimiz daima sizi anlar ve güler yüzlü bir seyahat deneyimi sunar. Özellikle yabancı misafirlerimizle iletişim problemlerinin yaşanmaması için yabancı dil bilen şoförler sizlere gönderilmektedir. Böylece tüm istek ve problemlerinizde sizi anlayacak ve çözüm yolu sunacak usta şoförlerimizle VIP yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir’e uçak ile seyahat etmek isteyenler İzmir Adnan Menderes Havaalanı Uçak Bileti için tıklayın.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin: