İster İzmir’in şehir merkezine ister İzmir ve çevresindeki bir otele seyahat edin, istediğiniz zaman İzmir havalimanından İzmir merkez ve çevre otellerine transfer hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca 7/24 havaalanı koyal rezervasyon hizmetleri sunuyoruz. Sonuç olarak, uçuş programlarınıza göre istediğiniz zaman ulaşım çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Deneyimli Şoförler. İzmir havaalanından üstün sürüş hizmeti

Şoförlerimiz İzmir’deki çeşitli yollar ve yerler hakkında bilgi sahibidir ve varış noktanıza zamanında varmanız için ulaşım rotalarını planlar. Bizimle seyahat ederken olumlu bir deneyim yaşamanızı sağlamak için her adımı atıyoruz ve pek çok müşteri İzmir havalimanı özel servisimizi seçmeye devam ediyor . Turistlerin yanı sıra havalimanı transfer hizmetlerimiz, rutin sürüşlerine bir mola verip profesyonel sürücülerin daha sonra İzmir merkez ve çevresindeki Çeşme, Alaçatı vs. otellerini çok iyi bildikleri için otel çalışanları tarafından da tercih edilmektedir.

En çok transfer hizmeti verdiğimiz oteller şunlardır;

  • İzmir Swiss Otel Transfer
  • Çeşme Swiss Otel Transfer
  • İzmir Hilton Transfer
  • İzmir Biblos Otel Transfer

Otellere ilişkin transfer hizmetleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

İzmir’in sayılı otellerinde konaklayabilmek için aynı konforda bir ulaşım hizmeti de alabilmeniz mümkündür. İzmir’den dilediğiniz her yere ticari taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Peki, ya konfor? Konforlu yolculuğun en çok tercih edilen adresi Mytransfer olacaktır.

İzmir Swiss Otel Transfer

İzmir’e ulaşım için Adnan Menderes İzmir Havalimanı’na ulaştıktan sonraki konaklama tercihiniz İzmir Swissotel olacaksa, transfer hizmeti veren şirketimiz size yardımcı olur. Deneyimli kadromuz ve yüksek donanımlı araçlarımız ile Türkiye’nin en güzel otellerinden biri olan İzmir Swissotel’e ulaşabilirsiniz. Yolculuğunuz normal şartlar altında 25 ila 30 dakika kadar sürecektir. Şehir merkezinde yer alan Swissotel’e ulaşmak için İzmir havalimanı Swis sotel transfer bünyesinde dilediğiniz aracı tercih edebilirsiniz.

İzmir Swiss Otel (Otel Transfer Hizmeti)

İzmir Swiss Otel (Otel Transfer Hizmeti)

Çeşme Swiss Otel Transfer

İzmir’e ulaşım için Adnan Menderes İzmir Havalimanı’na ulaştıktan sonraki konaklama tercihiniz İzmir Swissotel olacaksa, transfer hizmeti veren şirketimiz size yardımcı olur. Deneyimli kadromuz ve yüksek donanımlı araçlarımız ile Türkiye’nin en güzel otellerinden biri olan İzmir Swissotel’e ulaşabilirsiniz. Yolculuğunuz normal şartlar altında 25 ila 30 dakika kadar sürecektir. Şehir merkezinde yer alan Swissotel’e ulaşmak için İzmir havalimanı Swissotel transfer bünyesinde dilediğiniz aracı tercih edebilirsiniz.

İzmir Hilton Otel Transfer

İzmir Hilton Otel Transferi için son model araçlarımız sizi bekliyor. Deneyimli sürücülerimiz ile şehir merkezinde yer alan Hilton Otel’e ulaşmak için, konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.  İzmir’in en gözde otellerinden biri olan DoubleTree by Hilton Otel sizleri bekliyor, deneyimli ekibimizin eşliğinde 30-35 dakika gibi kısa bir sürede buraya ulaşabilirsiniz. Uçağınız havalimanına iniş yapar yapmaz, transfer süreciniz başlamıştır. Bütün belgeleri tam olan şoförlerimiz ile keyifli bir yolculuk yapabilir ve bir dahaki transfer sürecinde yine bizimle olmak için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Çeşme İzmir Swiss Otel (Otel Transfer Hizmeti)

Çeşme İzmir Swiss Otel (Otel Transfer Hizmeti)

İzmir Biblos Otel Transfer

İzmir Havalimanı’na ulaştığınızda otel tercihiniz, Alaçatı Biblos Otel olacaksa da transfer hizmetimiz ile yanınızdayız. Konforlu yolculuğunuz ve transfer işleminiz yaklaşık 45 dakika sürecektir. Araçlarımız, son model tercihlerden oluşurken bizde sizi daha ne kadar rahat ettirebileceğimiz i düşünürüz. Şoför ve yolcu kabini arasında bulunan bölme ile dilediğiniz şekilde dinlenebilir, tatilinizin keyfini sürebilirsiniz.

Mytransfer, İzmir Havalimanı yolcularının en çok tercih ettiği transfer şirketlerinden birisidir. Siz de iş, tatil vb. yolculuklarınızda bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İzmir’de yer alan tüm büyük otellere ulaşım sağlayan ekibimizle hizmet sunmaktan gurur duyuyor, her zaman sizleri bekliyoruz.

İzmir Biblos Otel (Otel Transfer Hizmeti)

İzmir Biblos Otel (Otel Transfer Hizmeti)

İzmir’de Otellere Transfer Hizmeti için Neden Mytransfer Seçilmeli?

Tatil veya iş sebebiyle tercih ettiğiniz İzmir’de, uçaktan iner inmez size eşlik edecek olan Mytransfer ekibimizle tanışmalısınız. Uçağınız havaalanına ulaştığında konaklayacağınız otele rahatlıkla ulaşabilmeniz için modern araçlarımızla size eşlik ediyoruz. İzmir içindeki tüm yolculuk sürecinize hâkim olan şoförler ile çalışır ve üstün kalitede hizmet sunarız.

İzmir Havalimanından hareket eden özel servislerimiz ile aşağıda saymış olduğumuz otellere ulaşım sağlayabilirsiniz. Unutmayınız, yolculuğunuz nasıl başlarsa öyle devam edecektir, İzmir’de keyifli vakit geçirebilmenizin ilk anahtarı ulaşım ihtiyacınız için Mytransfer ekibini tercih etmektir.

Kullanımınıza sunulan araçlar konforundan ödün vermediği gibi, düzenli bir şekilde dezenfekte edilir. Son model VİP araçlarımızda, sürücü bölmesi yolcu kısmından ayrılmıştır. Sürücülerimiz gerekli tüm belgelere sahip olup, son derece nazik kişilerden oluşur.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin: