İzmir ve Ege Bölgesinde fuar, kongre ve seminerler için özel şirketlere ve kamu kurumlarına taşımacılık hizmetini son model minibüslerimiz, otobüslerimiz ve profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz. Eğitim, kongre, seminer ve fuar katılımlarınız için sizler İzmir Havalimanında karşılıyor ve seminerin olduğu bölgeye güvenle ulaştırıyoruz. Firmaların ve kurumların izmir kongre transfer taşımacılığı ihtiyaçları konusunda organizasyon hizmeti sunan firmamız bu konuda gerekli yetki belgelerine sahiptir. İzmir’de turizm taşımacılık alanında faaliyet sunan firmalar arasında ayrıcalıklı bir konumda bulunan firmamız profesyonel hizmet sunma konusunda %100 memnuniyet garantili çalışmaktadır. Zamanlamanın çok önemli olduğu fuar kongre seminer taşımacılığında uçağınız alana inmeden önce araçlarınızı hazır bulunduruyor ve sizleri gideceğiniz yere tam zamanında ulaştırıyoruz. Transfer bölgelerimiz arasında İzmir merkez, Çeşme, Kuşadası, Bodrum ve tüm Ege Bölgesi yer almaktadır. İzmir seminer transferi almak isteyen konuklarımız müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve rezervasyonlarını telefon ile yaptırabilirler.

Bayi toplantıları, kongre, fuar ve seminer gibi organizasyonlar için turizm taşımacılığı ve transfer hizmeti sunan My Transfer, yılların tecrübesi, donanımlı araçları ve eğitimli personeli ile kusursuz taşımacılık ve transfer hizmeti sunmaktadır. İzmir kongre ve seminer taşımacılığı tek yön yada gidiş dönüş olarak yapılabilir. Temel hizmetlerimiz arasında izmir seminer transferi, kongre taşımacılığı, organizasyon taşımacılığı, izmir fuar transferi, turizm taşımacılığı yer almaktadır. Fiyatlandırma kişi başı değil araç başınadır. Tüm araçlarımız bakımlı ve transfere başlamadan hemen önce tüm kontrolleri yapılarak yola çıkmaktadır. Temel prensiplerimiz, güvenlik, konfor ve memnuniyettir. Bu konuda son derece hassas davranan My Transfer misyonu gereği bu kurallardan asla taviz vermemektedir.

7/24 Rezervasyon : 0850 840 33 11

kongre fuar seminer transfer

Ege’deki Tüm İş Seyahatleri İçin Transfer Hizmetleri

İzmir tatil için olduğu kadar iş için de sık sık tercih edilen bir şehir olması ile bilinmektedir. Hem Ege bölgesinde hem de İzmir’de gerçekleşen kongre, fuar, seminer ve toplantıların sorunsuz gerçekleşebilmesi için de sık sık profesyonel transfer hizmetleri uygun görülür. Temelde, izmir seminer transferi katılımcıları havalimanında karşılayarak etkinliğin gerçekleşeceği bölgeye ulaştırmayı içerir. Bu bağlamda taşımacılık organizasyonu ile ilgili her türlü hizmet transfer kapsamına girebilmektedir.

Profesyonel ekiplerin öncülük ettikleri transferler planlı, konforlu, güvenli ve hızlıdır. Bu şekilde eğitim, fuar gibi geniş kapsamlı faaliyetler çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu durum doğal olarak hem etkinlik sahipleri hem de katılımcılar için son derece önemlidir. Konukları için transfer işlemlerini ayarlayan etkinlikler olduğu gibi katılımcılar kendileri de transfer talebinde bulunabilir. Her iki şekilde de gerekli tarih ve saatler için kişiler müşteri temsilcilerine ulaşarak her gün günün her saati araç rezervasyonu yaptırabilirler.

Araçlar ihtiyaca göre tek yön ya da gidiş dönüş olarak ayarlanabilmektedir. Ayrıca yine ihtiyaca göre farklı araç modelleri temin edilebilmektedir. Modeller özellikle gidilecek yön, mesafe ve grubun büyüklüğüne göre planlar yapılarak önerilmektedir. Tabii ki izmir fuar transferi için lüks araçlardan minibüslere pek çok farklı taşıt tipi tercih edilebilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzam şoför ve ekipler ile ulaşım bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

Etiketler : izmir kongre transfer, izmir kongre taşımacılığı, izmir seminer transfer, izmir seminer taşımacılığı, izmir fuar transferi, izmir fuar taşımacılığı, izmir bayi toplantısı taşımacılığı, izmir turizm taşımacılık

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti

İlgili Yazılar

Yukarıdaki yazıyı okumaktan zevk aldıysanız, lütfen aşağıdaki diğer makalelerimizi inceleyin: