Mytransfer olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzmir’in tüm önemli semtlerine Vip transfer hizmeti veriyoruz.

İzmir Vip Transfer

Tecrübeli şoförlerimiz eşliğinde Vip araç seçeneklerimiz ile en ekonomik, en güvenli, en huzurlu ortamda, en hızlı şekilde sizi ulaşmak istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Mytransfer müşterileri, kapıdan kapıya özel transfer hizmetimizle (Vip transfer) yolculuğuna başlamadan itibaren rahatlayabilirler. Sizi, yalnızca kullanımınız için ayrılmış, iyi donanımlı konforlu araçlarımızla istediğiniz noktadan alıyor ve İzmir havalimanına kesintisiz, sorunsuz bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Tatilinizin sonunda, İzmir havalimanına tekrar gelmek istediğinizde sorunsuz ve konforlu yolculuk için size en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

izmir vip transfer

İzmir Vip Transfer

1. Havalimanı çıkışında buluşma noktası

Uçağa bindikten ve indikten sonra araç aramamayı tercih edenler için bu hizmeti kullanmak oldukça akıllıca bir karardır. Havaalanına vardığınızda, ekip sizi adınız veya şirket logosu ile karşılayacak ve bagajınızla birlikte gideceğiniz yere kadar size eşlik edecek.

2. Bagajınızı taşımak zorunda değilsiniz

Seyahat ederken valizlerle bir yerden bir yere gitmek çok zordur. Özel transfer hizmeti ile yolcuların kendi bagajlarını taşımalarına gerek kalmıyor. Bavullarınızı araca taşıyacak servis personeli, rahat ulaşım için bagaj bölmesine özenle yerleştirilmektedir. Bir düşünün, havaalanında sizi isminizle karşılayacak, valizlerinizi taşımanıza yardımcı olacak ve ulaşıma kadar size eşlik edecek bir ekip var. Eşyalarınız aracın bagajına yerleştirilecek ve ardından kişisel şoförünüzle taşınacaktır. Belirtilen adrese geldiğinizde, sürücü bagajınızı boşaltmanıza yardımcı olacak ve aynı özenle size eşlik edecektir. Özel transferler ile diğer ulaşım seçenekleri arasındaki bir diğer fark ise hizmetin kalitesi faktörüdür.

3. Modern araçlarla konforlu ve güvenli bir yolculuğun tadını çıkarın

Özel transfer şirketleri, filosundaki taşımayı müşterilerinin isteklerine göre her yıl güncelleyen şirketlerdir. Bu da özel transfer hizmetini kullanan kişilerin son teknoloji ve yüksek güvenlik önlemlerine sahip araçlarda konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyor.

4. Deneyimli sürücüler tarafından yönlendirileceksiniz

Özel transfer sunan firmaların şoförleri her zaman titiz, giyimine özen gösteren, profesyonel kadrosu, görgü kurallarına riayet eden, yabancı dil bilen ve hepsinden önemlisi trafik kurallarına her zaman uyar. Bu nedenle konfor ve keyif içinde seyahat ederken kendinizi emin ellerde hissedersiniz.

5. Gecikmeler havalimanı transferini etkilemez

Uçaklar rötar yapıp geç iniyorsa, bu durum transfer hizmetini kullananlar için sorun değil. Uçağın iniş saatinin sürekli izlenmesi sayesinde, gecikmeden bağımsız olarak havalimanında yolcu için özel araç kullanmak her zaman hazırdır. Uçuş gecikmesi durumunda çalışanlar planlanan iniş saatinde hazırdır. Ayrıca, gecikmeler için herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmez.

6. Trafik / trafik sıkışıklığını atlıyoruz ve adresi buluyoruz

Özel ulaşım hizmetleri, yoğun trafiğe veya gideceği yere sıkışmak istemeyen yolcular için idealdir. Yolcuyu verdiği adreste direk kapıya kadar getiren bu hizmet, en kısa yolları iyi bilen deneyimli şoförleri ile yoğun trafikte vakit kaybetmemek için bir çözümdür.

7. Toplu taşıma araçlarında kalabalıklar içinde seyahat etmek zorunda değilsiniz

Toplu taşımada en endişe verici durum kalabalık alandır. Özel transfer hizmetleri ile kendi aracınız ile tek başınıza seyahat edebilirsiniz. Bu sayede kalabalık bir ortamda kendinizi stresli hissetmeyecek ve olası olumsuz durumlardan tamamen korunmuş olacaksınız. Çocuklarınız ve valizleriniz varsa toplu taşıma araçlarında insanlar çekilmez hale gelebilir.

8. Taksi için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok

Taksi ile ulaşımda fiyatlar otomatik olarak taksimetre ile hesaplanmaktadır. Taksimetre sadece seyahat edilen mesafeye göre nakliye masraflarını değil, aynı zamanda bekleme süresini ve başlangıç ​​masraflarını da hesaplar. İlk taksiye bindiğinizde giriş ücreti alınır. Taşıma kullanmazsanız, yine de ödemeniz gerekir. İkincisi, taksinin ulaşabileceği mesafenin hesaplanması ve başlangıç ​​fiyatına eklenmesiyle ayrı bir ücret alınır. Son olarak taksimetre, taşıma sırasındaki bekleme süresine ve yoğun trafik yoğunluğuna göre bireysel trafik ışığı fiyatlarını belirler ve başlangıç ​​fiyatı + mesafe maliyetlerine ekler. Taksiciye verdiğiniz bahşişi eklemek çok yüksek bir ücret ekleyebilir.

Özel transfer hizmetlerinde ise bunun tersi geçerlidir. Bu hizmet, her yolculuk için sabit bir fiyat içerir. Yolcuların hizmet için ödeyecekleri tutar önceden yapılan bildirime dahildir.

9. Transfer süreçlerinde uzmanlaşmış profesyonel ekiplerden faydalanırsınız

Özel transfer şirketleri, rezervasyon anından yolcuların varışına kadar yapılandırılmış bir şekilde organize edilmektedir. Rezervasyon sürecinde yolcularından tüm bilgileri alan firmalar, deneyimli çalışma gruplarının sorun yaşamamasını sağlar. Bu profesyonel organizasyon yapısı, transferler için araç kullanan deneyimli sürücülerden, havalimanında 24 saat çalışan ekiplere kadar özel eğitim almış yüksek nitelikli personelden oluşmaktadır.

10. Günün her saatinde kesintisiz hizmet alırsınız.

Kendini düşünen yolcular için özel ulaşım hizmetleri her zaman mevcuttur. Online iletişim ile rezervasyon aşamasının tamamlandığı bu hizmet sektöründe yolcular günün her saatinde hizmet talep edebilir, rezervasyonu kolayca tamamlayabilir ve diledikleri zaman özel transfer alabilirler.

Her zaman mevcut olan bu hizmet sayesinde müşteriler genel transferler için belirli bir hareket saatini beklemek zorunda kalmazlar, istedikleri yere çok kısa sürede ulaşabilir ve kalan süreyi yalnız geçirebilirler.

İzmir’e mi mı ziyaret ediyorsun? Havaalanı transferinizi önceden ayırtın.

İyi düşünülmüş bir iş seyahati programı, masraflarınızdan tasarruf etmenize ve işten uzakta geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir. Ne alacağınızı, nereye gideceğinizi ve ne bekleyeceğinizi bilmek seyahatinizi değerli bir deneyim haline getirebilir. Ve unutmayın, İzmir’i ziyaret ettiğinizde, ulaşım ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak için buradayız.

İzmir’in
EN
KURUMSAL
Havaalanı Transfer Hizmeti